Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű barátnötöket kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű barátnötöket kevésbé féltitek a többi pasitól?

Figyelt kérdés

Minden pasi szerint a fenék a fontos stb stb.

A párom konkrétan elmondta, hogy mióta nem szoptatós cicijeim vannak és lefogytam, azóta nem féltékeny. Vagyis így jött le.

Egyébként szerintem most formásabb fenekem és alakom van, mint akkor, de kisebb cicikkek. A fenekem picit nagyobb, de kerek, azt nagyon szeretem.

De Most kb.sokkal kevesebb értékűnek gondolom így magam, akkor ezekszerint bárkivel flörtölgethetek, úgyse kellek senki másnak mert kismellem van?


26/N



2021. okt. 20. 05:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves férjed nagyokat pislogna, ha tudná hány férfi tenne magáévá téged:), vagy majd ha esetleg összejössz egy normális férfival, aki egészben van oda êrted!
2021. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként valószínüleg pont attól fél a férjed, hogy 26 vagy még, és még minden férfi megkívánhat. Pont azért akarja elvenni az önbizalmad, hogy eszedbe se jusson ismerkedni.
2021. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi ésszel szabadlábon...
2021. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Valaki a melleit szereti, én a fenekem. Legalább van valami, ami tetszik magamban, ezzel mi a baj?
2021. okt. 20. 09:42
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez jel a psidtól:szilkon cicit akar!

Tőlem félthet én laposlányokra "vadászok" akiknek nagy a popsija.

2021. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Rendben.Akkor hogy kicsit izguljon a ferjed,nyugodtan elmondhatod neki,hogy a mellmerettel kapcsolatos nézetei tévesek.

Nagyon sok ferfi kimondottan a kis melleket szereti a nagy tőgyek helyett.

Speciel én is a kis formás melleket előnybe reszesítem a nyakkkal szemben.Ez van.

Ugyhogy ha valaki a mellmeretét domborítja ki nállam,az sajnos speciel nekem nem pozitív tulajdonság.

2021. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

Csak a személyiség számít.


Nem féltem. Az emberek 99,99%ának esélye sincs nálunk.

2021. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Flörtölgess velem! A párod furán vélekedik. Én nem mell alapján ítélem meg a nőket..
2021. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

azok a pasik, akik mell alapján választanak nőt, miért nem vesznek szexrobotot?

hosszú távon biztos behozná az árát és mindig tökéletes marad

gondolom úgyis ez lesz a jövő, ahogy az emberek viszonyulnak egymáshoz

2021. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A válaszok alapján a kismellű barátnőmet a lakásba zárom vagy összebilincselve járkálunk majd.
2021. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!