Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű barátnötöket kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű barátnötöket kevésbé féltitek a többi pasitól?

Figyelt kérdés

Minden pasi szerint a fenék a fontos stb stb.

A párom konkrétan elmondta, hogy mióta nem szoptatós cicijeim vannak és lefogytam, azóta nem féltékeny. Vagyis így jött le.

Egyébként szerintem most formásabb fenekem és alakom van, mint akkor, de kisebb cicikkek. A fenekem picit nagyobb, de kerek, azt nagyon szeretem.

De Most kb.sokkal kevesebb értékűnek gondolom így magam, akkor ezekszerint bárkivel flörtölgethetek, úgyse kellek senki másnak mert kismellem van?


26/N



2021. okt. 20. 05:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez már megint milyen egy baromság?

Ez most közhely lesz, de a nő egésze számít, nem csak a melle, vagyis ha velem van, akkor nyilván félteni fogom, függetlenül a mellméretétől, mert ha őt választottam, akkor nyilván ő tetszik nekem.

2021. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Ja 1-es kieg, a te hapsid amúgy egy tahó, hogy csakúgy a képedbe mondta ezt.
2021. okt. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt így mondta, egy idióta marha a pasid kérdező. Egy kismellű nő is lehet gyönyörű. Nehogy lecsapjanak a kezéröl, főleg miután gyermeket szültél neki.
2021. okt. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Tök mindegy mekkora ti sokkal nagyobb jelentőséget adtok neki mint mi férfiak az a lényeg hogy legyen nagyobb melled mint a pasidnak
2021. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülyeség. Az exemnek kifejezetten pici cickói voltak, mégis folyton nyüzsögtek körülötte a pasik.
2021. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
A pasid egy barom, ha így elmondta neked.De veled is baj van, ha azon töröd emiatt a fejed, hogy flörtölgess bárkivel.
2021. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tökmindegy kivel flörtölgetek, úgyse kellenék senki másnak kedves férfjem szerint.
2021. okt. 20. 07:30
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

A férjed egy idióta. Aki egyáltalán nem féltékeny, az már nem is szeret igazán. Másrészt le is degradált téged rendesen azzal, hogy szerinte úgyse kellenél senkinek.

Flörtölj bátran.

2021. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát nagyon beteg a barátod.

Már a féltékenység is egy nagy fokú lelki betegség, de most már konkrétan nem tetszel neki és ezért nem az.

De persze neked is van defekted ha a

" fenekem picit nagyobb, de kerek, azt nagyon szeretem. "

Mégis hogy lehet a saját seggét szeretni valakinek.

Úgy hogy ezek szerint ti nagyon össze illetek.

2021. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny!

Ha meg akar csalni, akkor úgyis meg fogja tenni, ha meg nem, akkor OK.

Igaz, mindent megteszek azért, hogy azt higgye, hogy én vagyok a legjobb minden téren! (én tudom hogy nem, de az nem baj ha ő azt hiszi:)

2021. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!