Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el,hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el,hogy több előjátékra lenne szükségem?Középkorű férfi,fiatalabb csaj.

Figyelt kérdés
Én 25, Ffi 48 éves..1éve tart a viszonyunk,nagyon jó vele a szex,férfias,figyelmes,minden jó vele! De ha találkozunk,alig van előjáték,rögtön a lényegre térünk. Értem én ez alatt pl ami hiányzik: sok csókolózás(közbe van,de én előjátéknak is szeretem), közös vetkőztetés egymást, simogatás,nyakam,mellem csókolgatása,hajbatúrás,ujjazás,stb... De van orális szex és máris szex egyből. Közbe (szex közbe) csókolózunk meg simogat meg mellem.stb..de előtte gondolnám,hogy jólesne "bemelegítésnek". Hogy közöljem vele? Hogy ne érezze azt,hogy nem jó?! Mert nagyon jó vele,csak az elején jólenne lassabban..
2021. okt. 19. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy minden amit csinál, az jó, de... és itt mond azt, amit leírtál a kérdésedben. Nem bonyolult. Merj őszintén beszélni vele a vágyaidról. Pláne így, hogy semmi extrát nem szeretnél. Nyugi, megfogja érteni. :)
2021. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Géza, ne ilyen gyorsan. K#rvajó, de lassabban.
2021. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

A faszi úgy van vele h mivel ez "csak" egy viszony ezért nem kezd el téged már az elején babusgatni, csókolgatni stb..

Sztem kérdezd meg tőle h ő hiányol-e vmit vagy neki van-e vmi kívánsága, aztán ha visszakérdez akk elmondhatod neki h imádod a vele való szexet de ez és az hiányzik..

Ennyi. Sztem nem fog megsértődni, mert felnőtt férfi és h megbeszélitek így lesz mégjobb a szex.

L

2021. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így mond el neki.
2021. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy ide szépen legépelted, hogy hellóka jó a szex, de azért neked még jobb lenne ha... Amúgy meg a pasinak rá kellene érezni. Persze az is lehet úgy van a dologgal ahogy a #3-as írta. Tudja, érzi hogy neked több "romantika" kellene de direkt nem akarja túltolni a dolgot elkerülendő a "beszerelmesedést". Pont csak annyit csepegtet amennyi kell a viszony fenntartásához, de a túl sok érzelem már átlépné a komfortzónáját.
2021. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt mondd el neki ;)
2021. okt. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!