Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiverem a farkam itthon az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiverem a farkam itthon az erkélyen és pont egy csaj sétál az utcán és hajára csöppen, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
8.emeleten lakom, nincs szembe lakás sem, tehát nem látná senki, ahogy verem.
2021. okt. 16. 11:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Kinől egy tulipán a fején.
2021. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Akkor az történik, hogy a maradék agyad is távozott a cuccal. F
2021. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. Azt hiszi madárszar
2021. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk, ha a 8ikrol eltalalod a csaj fejet, akkor nagyon ugyes/szerencses lehetsz...
2021. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Vannak véletlenek 4-es
2021. okt. 16. 12:29
 6/34 anonim ***** válasza:

Oh my god :D :D Te csak ezt az 1 kérdést tudod fel tenni ? de válaszok most is


Nagy szerencse kell ,hogy el találd erre nagyon kevés az esélyed de ha még is és le buksz az fix ,hogy fel jelent és akkor szopacs vagy a pasija vagy valakije ki veri belőled még a szart is


Szerintem hagyj fel ezzel és találj valami más Fétist ami nem ilyen veszélyes

2021. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Felcsengetne a barátka és a pórusaidon keresztül préselné ki belőled a maradékot, te tróger! 🥰
2021. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, hogy mekkora egy aberált beted idióta vagy
2021. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Fel jelent? Hát de miért? Én csak elélveztem az erkélyen és véletlenül odáig spriccelt a sperma, hogy eltalálta. Én csak elélveztem, a sperma csak vele járt. :D

Egy nő persze nyugodtan elélvezhet az erkélyen.

2021. okt. 16. 13:33
 10/34 anonim ***** válasza:
AMugy asszem amcsiban volt vmi eset, hogy vmi csoka (talan rendszeresen) beleverte a gyikot a kollegina kavejaba (egyeb italaba), azt lebukott, feljelentettek. DE!!! Kiderult, hogy nincs olyan torveny sem az adott allamban, sem a szovetsegben, amibe ez a cselekedet utkozne, igy nem kapott semmit.
2021. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!