Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiverem a farkam itthon az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiverem a farkam itthon az erkélyen és pont egy csaj sétál az utcán és hajára csöppen, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
8.emeleten lakom, nincs szembe lakás sem, tehát nem látná senki, ahogy verem.
2021. okt. 16. 11:11
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#10

Így van. Erről hallottam én is. Szóval, kiverhetem az erkélyen úgy, hogy véletlen ráspriccel a sperma, hisz nem követek el szeméremsértést. Nem hiszem, hogy meglátná, ki volt az. Nem tehetek arról, hogy odáig elspricceltem, valamikor nem megy messzire, valamikor igen. Ennyi.

2021. okt. 16. 13:42
 12/34 anonim ***** válasza:
#11 Azt nemtom a magyar jogot nem vagom. De valszeg jogilag nehez lenne radhuzni barmit is. Plusz azt sem hiszem h a csajnak atvillana az agyan h sperma is lehet/ Elobb gondolna vmi madarfosra.
2021. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna, hogy az sperma.
2021. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Engem jobban érdekel, hogy már meg is tetted?

Amúgy a harmadik válasszal értek egyet.

2021. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Közszeméremsértő magatartás!

Régen büntették ma már nem. Hát ideje a törvényhozást olyan mederbe terelni, hogy az aberráltak ne védve legyenek, hanem bűntetve!

2021. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Az erkély lehet a placcod, mint az udvarod, de ha mutogatod magad, a járókelőknek az már szexuális zaklatás, és garázdaság. Ne aggódj, a böriben nem csak a hajadba kapnál! 🙂
2021. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#16

Nem mutogatom magam. Csak a spermám spriccelne rá. Egyébként csináltam hasonlót, sétált a csaj és egy nagy adag az orra elé spriccelt, csak nem találta el, aztán nézett felfele, hogy honnan jött.

2021. okt. 16. 14:31
 18/34 A kérdező kommentje:
Írtam feljebb, hogy nem látná senki, ahogy verem a farkam, szembe nincs ház.
2021. okt. 16. 14:32
 19/34 anonim ***** válasza:
Ne az erkélyen verd🤷Ha tudod hogy ráspriccelhet! Ez olyan mint a kerítesen belül. Nem enyhítő körülmény, undorító kis szatír vagy akiért azért megérné felmenni a 8. ra hogy kezét lábát eltörve, szájával a f@szával kidobjam a 8-asról! ☺️
2021. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Akkor egy nő miért ujjazhatja magát az erkélyen? Azért mert nem spriccel semmi? 😀

Ez nem szeméremsértés jogilag szerintem.

2021. okt. 16. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!