Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ezen mit megbeszélni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ezen mit megbeszélni, vagy inkább hagyjam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyunk együtt a barátnőmmel és eddig két alkalommal feküdtünk le, ami nekem csalódás volt. Először félbeszakadt mert fájt neki, pedig egyáltalán nincs nagy méretem. A második alkalom kb 15perces volt, akkor ő elment, de utánna kellemetlen volt neki és abbahagytuk, majd mehettem hokizni miután elaludt. Mindezt is csak szigorúan sötétben és missziomáriusban, és egy régebbi beszélgetésben pedig az is kiderült, hogy az orált megalázónak tarja.

Eddig nem mondtam neki, hogy ez így nekem nem jó, mert nem is tudtam hogy hozzam fel a témát, azonkívül pedig kétlem, hogy bármi is változna. Ha pedig változna is, az bizonyára csak szinészkedés lenne, ami senkinek sem jó.



2021. okt. 16. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lucskosra nyalni, mielőtt berakod. Ha pedig abba a szituba keverednék, hogy a csaj elment, de én nem, és kellemetlen neki a további reszelés, de szopni nem akar egyelőre, akkor is inkább a cickókra, vagy a popsijára verném rá, és nem azután hokiznék, miután elaludt.
2021. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyből pi#$aznak ha nem az van amit a pasi akar.


Sose volt semmi érzelem ha emiatt szakitottál vele.

2023. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!