Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A story az hogy volt egy 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A story az hogy volt egy 2 eves elso kapcsolatom. Voltak gondjaink amit nem igazan tudtunk megbeszélni, vagyis hat ő nem igazan akarta soha. Normalis hogy meg az exem hiányzik azok utan hogy en szakitottam vele??

Figyelt kérdés

Találkoztam egy masik sráccal akivel azthittem hírtelen hogy ő lesz az igazi( ez mint kiderült csak alca volt hogy megkapjon magának). Az exemnek mondtam hogy inkabb legyen vége igy elvaltunk, bekesen meg azota is jol elbeszélgetünk, kb par naponta látom mert egy helyen élünk...


Azóta 7 honap utan dobtam a mostani pasimat is akivel osszejottem exem után, mert ereztem hogy még mindig exem szeretem es nem szeretnem senki idejet lopni feleslegesen.


Na szóval a kérdésem az lenne...:) hogy szerintetek ha ugy alakulna megérné ujra megprobalni exemmel? Nemreg még ram is irt hogy nincs e kedvem elmenni vele horgaszni mert hogy egyedül uncsi. Es mikor talalkozunk is meg van benne az a kis szivózás mint mikor egyutt voltunk plusz viccelődik velem.Ha utalna szerintem nem keresne az alkalmat hogy beszélgethessünk?


Tudom tudom ..rib.nc meg minden , de ha mar elolvastatok mondanátok valami véleményt?



2021. márc. 16. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy en hibáztam elso kaocsolatom volt nemtudtam hogy mit is érzek hirtelen, mikor akarnak elcsabitani en meg idiotakent rogton haraptam rá.

Jöhet hideg meleg, de egy hiba miatt mondjak le rola ha meg mindketten erzunk valamit?

Koszonom annak aki válaszol, 19 l

2021. márc. 16. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz egy próbát de ha nem megy ne erőltesdd,mert lehet már nem érezz semmit irántad csak barátként tekint rád,vannak akik túl tudnak lépni így.
2021. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért az se véletlen, hogy vége lett. Szerintem az új pasi nem hozta azt, amit vártál, így most a régihez futnál vissza, de nem biztos, hogy ez a jó megoldás. A veszekédes, a megbeszélésre képtelenség nem fog eltűnni, csak mert újrakezditek.
2021. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. márc. 18. 10:44
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én is mindíg ilyen labilis vagyok... sosem tudom mikor jó amit csinálok.. ha nem titok mik voltak kb a gondok? Hogy jobban átlássuk :)
2021. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!