Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a pasitoknak női fehérnemű gyűjteménye van?

Figyelt kérdés
Kiderülne, hogy ez ilyen fétis szerűség nála, kifejezetten ezekre is izgul, otthon szokott is felvenni, de, ha rajtatok van ugyan úgy izgatná. Fontos leszögezni, hogy nem másoktól szerezte, hanem saját maga vette őket boltokból, vannak közte kifehezetten jó minőségűek is, gondolván itt harisnyákra, bugyikra, fűzőkre és melltartókra.

2021. okt. 14. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szakítás
2021. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Jó lenne, lehetne csere-berélni ha megtetszik egy darab. Vagy közösen vásárolni
2021. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló fehérnemű fétisem van már kamasz korom óra. Neten vásároltam párat, régebben hordtam is őket, amióta párom van, azóta azokat kidobtam, mert a páromnak értelem szerűen minden féle van és azokból szoktam válogatni, de csak önkielégítéshez már, hordani nem hordom. A párom nem tudja, de egyszer félig meddig szóba került és akkor azt mondta elég fura lene ha hordanám a bugyijait. Gondolkoztam már azon milyen lenne ha a bugyijában szexszelnénk, de ez a dolog nem érdekel.

Amúgy szerintem ez is egy tök normális fétis, bár kicsit fura. Azt hiszem arra vezethető ez vissza, hogy nagyon későn vesztettem el a szüzességem és egész egyszerűen izgatott a női bugyi rajtam.

2021. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem tetszene,mert mindig új fehérneműim lennének úgy h a párom ezért nem harapja le a fejem h megint mennyit vettem,és mennyit költöttem rájuk.

Akár el is mennék vele együtt vásárolni, és felpróbálnám neki és aszerint vásárolnánk meg.

2021. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jólvan úgy látom akkor viszonylag pozitív a megitélése ennek a dolognak:)

3-as nekem is valószínű ez lehet az oka.

4-es hát az biztosan nem zavarna😂 ez minden vágya lenne egy ilyen embernek szerintem

2021. okt. 14. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a fétise hogy a nő vegye fel azt elég jól tolerálná a nők többsége. Ha a pasi akar női bugyiban lenni... hát azt már kevésbé... az átlagember nem túl fogékony a legkisebb parafiliára sem.
2021. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem úgy írod hogy te vagy ilyen?
2021. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a hordás üti ki a biztosítékot egy kicsit ebben az egészben. Nem lenne gond, ha gyűjteménye van, az tetszik, hogy nem más nőktől gyűjtötte be, az is rendben van, ha ezekre veri ki vagy tekeri a farkára közben vagy bármi. Na de hogy felveszi ezeket? Na az mondjuk igencsak ledöbbentene. Nem hiszem, hogy ezzel meg tudnék békélni.

N

2021. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok

Engem pont az izgat fel benne, hogy úgy viselem, ahogy a nők. Volt olyan, hogy egy hétig csak bugyiban voltam. Az elején még boxer alá vettem, aztán már azt sem. Vágtam egy lyukat a péniszemnek, hogy kényelmesebb legyen. Olyanokat csináltam, hogy így mentem le a Velencei-tóra egy vékony rövidnadrág volt rajtam, alatta a bugyi. Vigyázni kellett, nehogy merevedésem legyen, mert semmi sem szorította volna le a péniszem. Persze tömött vonat. Bementem a vízbe oda, ahol nincsenek, levettem a rövidnadrágot és egy szál bugyiban úszkáltam, majd önkielégítettem. Ugyan ezt megcsináltam tengerben is és nagyon felszabadultnak éreztem magam. Egyszer egy korombeli lánnyal nyaraltam és vissza mentem az autómhoz kivenni még pár cuccot. Nekem nagyon bejött a csaj, de a vonzalom nem volt kölcsönös. Nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg a bugyijait a táskájában. Aztán azon fantáziáltam, hogy ha tudná mit tettem.

Egy időben harcoltam ellene, mert homonak gondoltam a dolgot. Aztán megbékéltem vele, hisz vannak ennél sokkal betegebb fétisek, amik tényleg kiverik a biztosítékot, ahhoz képest ez semmi. Aztán azt hittem, hogy ha párom lesz, elhagyom ezt a dolgot, de úgy tűnik nem. 🤷🏻‍♂️ Egy életünk van, érezzük jól magunkat! :)

2021. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem is és abszolút nem zavar. Együtt megyünk bugyit vásárolni, van türelme és érzéke is hozzá. Általában akkor van gond ha azt érzem hogy nem érdekli már annyira, illetve hogy inkább barkácsol a műhelyben mint velem legyen amikor kiöltözök szexi szorító body-ba.
2022. jan. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!