Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ,volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ,volt olyan hogy fehérneműt próbáltatok és belesett a résen keresztül egy tizenéves kiskamasz?Mit reagáltatok rá?Fiúk volt olyan hogy tizenéves lány megkért benneteket hogy mutassátok meg milyen mert még nem látott "olyant"?Mit reagáltatok rá?

Figyelt kérdés

#ReagL
2021. okt. 12. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Proba fulkeben nyitott már rám lány, mikozben öltöztem
2021. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Te is kukkolni akarsz??
2021. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy próbáltam valamit a próbafülkében és egy pasi benézett, de nem kamasz volt.
2021. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem volt ilyen.Olyan pl már volt amikor a pasim nézett be.
2021. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem nyitottak még rám, olyan volt, hogy megkértek, hogy mutassam meg a mellemet. Az arcába röhögtem, majd szó nélkül otthagytam.
2021. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha velem ilyen történne, hogy valaki kukkol, véletlen kirúgnám az ajtót jó erősen kifele menet. Majd nagy meglepődések közepette kedvesen felajánlanék neki egy zsepit a vérző orrára;)
2021. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 függönyt hogy rúgod ki?És értelmezzetek már mondatokat.Nem felnőtt kukkolót írtam.
2021. okt. 12. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A fehérnemű üzletekben figyelnek az anyukák a kisgyerekekre. Jah, hogy kamasz. Na az amikor bemegy a "bugyiboltba" akkor az eladók kedvesen mosolyogva megkérdezik mit is keres (miben segíthetnek) amire köpni-nyelni nem tudna. Kísérnék, szemmel tartanák az eladók (magukban azt gondolva "ez most lopni jött?") nem tudna csak úgy odasomfordálni a próbafülkékhez ami amúgy minden üzletnek a hátuljában van. Ha mégis sikerülne a manőver akkor kiabálást hallanál és szólnának az eladóknak, azok meg a biztonságiaknak és kipenderítenék a fickót.
2021. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kalandom tizenéves lánnyal, de ő már nem "csak" látott olyat!
2021. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a làny ikertesóm kért meg hogy mutassam meg neki.
2021. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!