Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik fehérnemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik fehérnemű fétis, vagy ezt, hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok megismerkedtem egy fiúval, vagyis korábban is ismeretem már mivel évfolyamtársam csak úgy néz ki úgymond nyitott most felém, aztán múltkor egy beszélgetés alkalmával (kicsit ittas volt) mondta, hogy neki ilyen fétise van de nagyon durván, és érdeklődött a fehérneműimről, kb minden érdekelte a típus, mióta hordom ezt meg azt, a szín a méret az anyag, és eléggé képben volt a témával fiú létére, kicsit meg is lepődtem, persze nem túl szívesen válaszoltam neki, meg úgy nem is nagyon, 1-2 kérdésre azért ez kicsit még intim téma szerintem😅 de aztán másnap bocsánatot kért és úgy letagadta mindezt, meg, ilyen tipik hárítós szövegek, de biztos vagyok benne, hogy nem hiába hozta fel meg tényleg nagyon képben volt a témában, szóval kicsit most úgy nem tudom ezt hová tenni, ez úgymond mennyire "veszélyes" dolog😅 vagy az ilyen embernek milyen vágyai vannak pontosan esetleg lehet befolyásoló tényező? Tapasztalatok is érdekelnek, ha van valakinek, kicsit azért aggaszt a dolog😅

2021. szept. 25. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Végül is összejöttetek?

Ha el tudod fogadni, hogy neki ez fontos, akkor nincs gond.

Miért lenne veszélyes?

2021. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát még nem, csak ilyen randizásos stádiumban vagyunk.

Hát azt úgy értem, hogy nem lehet az, hogy kihasználna engem hogy ezeket a vágyait kielégítse? mikor így "nyíltan" beszélt erről akkor csak erről tudott beszélni, hiába próbáltam terelni is a témát.

2021. szept. 25. 01:05
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyébként szimpatikus, engedd, hogy alakuljanak a dolgok.

Ha majd első együttlétre kerül a sor, legalább tudni fogod, hogyan öltözz a ruha alá.

2021. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hármassal. Nyílván attól félsz, hogy a fehérneműdre fog "gerjedni", és nem Rád! De szerintem csak a vágyait mondta el, ami ebben az esetben nem annyira gáz.

Persze, csak ha ez Téged sem zavar.

2021. szept. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, valóban ettől félek kicsit de nyilván azért nem olyan nagy a baj (vagyis remélem😅) csak kíváncsivá tett, meg, ha őt ez tenné boldoggá, akkor nilván megtenném neki amit tudok ezzel kapcsolatban, csak kíváncsi vagyok rá:D
2021. szept. 25. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
A fétis "szerintem" kissé beteges vágy, bármiről is legyen szó! Ha téged nem izgat a dolog, kerüld el mint a tüzet!
2021. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon gyökér gyerek lehet ha csak az érdekli szinte.

Beteges eléggé ahogy leírod.

2021. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és kíváncsi mi van a ruha alatt a testeden. 😂 Ez még nem fétis, még akkor sem ha a szóban forgó fehérnemű izgatja, esetleg felveszi és szagolgatja is. Ez a legintimebb ruhadarab amit nő viselhet tehát nyilván nem közömbös senkinek. Akkor beszélünk fétisről ha e nélkül képtelen merevedésre, nemi izgalomba jönni. Szóval nem kell megijedj hogy nőnek fog öltözni és úgy megy veled kézenfogva vagy ilyesmi.
2022. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!