Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SOS, hogy szedjem ki a tömlős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, hogy szedjem ki a tömlős sajtot?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre tudom nem kellett volna, már mindegy, de nővérem szokott hazahozni ilyen tömlős sajtot ami picit nagyobb mint a sima átlag bolti, és csak egyik végén van olyan fém bigyusz a másik teljesen gömbölyded, étteremben használják valami kinyomógépbe.

Lényeg, hogy én ezt másra használtam hüyle voltam tudom, megmostam kívülről amennyire lehetett és hát... de az a baj, hogy közben valószínű a körmömmel megsértettem oldalt, és akkor vettem észre, hogy ahogy nyomtam be, ment össze a kezemben, aztán utána már jött is ki belőlem is, szóval oda be került.

A sírás kerülget, próbáltam újjal kiszedni amennyire lehet, de még mindig csöpög belőlem, gondolom olvad vagy nem tudom. De mit csináljak hogy szehetném ki?

Beleülnék egy kád vízbe az segítene valamennyire kiöblítené, ha közbe benyúlok, hogy a víz is jobban átjárja?

Vagy ha felteszek egy tampont az felszívná valamennyire? Az se baj ha egész doboz elmegy, csak szedje ki valahogy.

Szülőknek nem akarok szólni, így is elég elsz kimagyarázni, hogy mi lett azzal a vacakkal, már bánom az egészet.

Valaki adjon valami ötletet. :(



2021. okt. 11. 22:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
89%

#47 pfffff... a sok sissys, meg szájbapisilős, ecetes lábszagos kérdés és hasonlók nem zavarnak? A pötsméregetésről, meg az ismerkedős álkérdésekről nem is beszélve 😂

A kérdező pont olyan kérdést tett fel ami miatt az oldal ki lett találva.

2021. okt. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
89%

Na 51-es, én meg a kommentjeid jelentettem, szívesen, részemről ennyi, probléma megoldódott, a kérdésben nincs semmi szabályszegő, innentől kezdve, az menne szembe az oldal szabályzatával ha magát a kérdést törölnék, ellenben a sok vitatkozó, trágár és hasonló kommentet.

Na ennyi erről, max kérdező ha olvasod valamikor annyit azért megírhatsz, hogy úgymond lett-e belőle valami gond, bár nem hinném, hogy sima sajt tud ott bármi bajt okozni, nem mar vagy ilyesmi.

2021. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
89%

Csak nyugodtan, nagyon beszólogató és arrogáns vagyok igen, mondja ezt az, aki valami érdekes kényszer miatt csak azért is odajött egy olyan kérdés alá, ami már a címéből ítélve sem tetszett neki.

Na tényleg nem fecsérlek erre több szót, moderátorok eldöntik mi marad és mi megy, nem a te dolgod és nem si enyém.

2021. okt. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
#53 nem mar, de a hüvelyflórát tönkrevágja, nagy tömegű idegen anyag irritációt, hüvelygyulaldást tud okozni. Az élelmiszernek meg van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy anerob körülmények között a melegben... na nem folytatom. A lényeg, hogy a kaja nem oda való, 1-1 morzsától ha bent marad nem lesz gond, de hüvely ph-ját az is tönkrevágja ezért kell hüvelyflóra helyreállító utána.
2021. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
12%

Ezt az idióta válaszolót én is jelentettem, mert mindenhol csak trollkodik oldalakon keresztül!


Jó lenne, ha már kitennék!

2021. okt. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
79%

3 és fél pipás Karen aki itt hüledezik (mert igen is HÜlEdeZNiKEll xD Azon jót röhögtem).


Ha ennyire baromira nem bírod a kiképzést, amúgy miért olvasod a szexualitás kategóriát? Vagy egyáltalán, minek fórumozol?

Az internet nem ám az a csilivili családbarát smalltown kis hely. Pláne nem az ilyen fórumok, pláne nem a sexytime kategória. :D


Ha ennyire kiakaszt, szerintem inkább süss valami jót az onokáknak :D

2021. okt. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
89%
régen, 6-7 éve ezen az oldalon segitettek az emberek. nem hülyéztek, segítettek. szégyellje magát az összes :(
2021. okt. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
91%
Pedig higgyétek el, vannak ilyen idióták. Csak egy példa majd' 30 éves pályafutásom alatt. A csaj higanyos lázmérővel masztizott a húgycsövében, ami szépen felcsúszott a hólyagba. A röntgen felvételen szépen lehetett látni. El kellett küldeni az urológiára, hogy műtsék ki belőle. Óriási szerencséje volt, hogy nem tört szét, és nem folyt ki a higany belőle.....
2021. okt. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
92%
Kiir egy feltehetően tapasztalatlan kamasz egy ilyet az oldalra. Tenyleg elbaszta, hülye volty ezt be is ismeri. És erre némelyik ember itt olyan hangsúlyt megenged magának, hogy az elképesztő. Kicsit szalljatok már magatokba, mert helyettetek is szégyellem magam.
2021. okt. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem sikerült írj
2021. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!