Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SOS, hogy szedjem ki a tömlős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, hogy szedjem ki a tömlős sajtot?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre tudom nem kellett volna, már mindegy, de nővérem szokott hazahozni ilyen tömlős sajtot ami picit nagyobb mint a sima átlag bolti, és csak egyik végén van olyan fém bigyusz a másik teljesen gömbölyded, étteremben használják valami kinyomógépbe.

Lényeg, hogy én ezt másra használtam hüyle voltam tudom, megmostam kívülről amennyire lehetett és hát... de az a baj, hogy közben valószínű a körmömmel megsértettem oldalt, és akkor vettem észre, hogy ahogy nyomtam be, ment össze a kezemben, aztán utána már jött is ki belőlem is, szóval oda be került.

A sírás kerülget, próbáltam újjal kiszedni amennyire lehet, de még mindig csöpög belőlem, gondolom olvad vagy nem tudom. De mit csináljak hogy szehetném ki?

Beleülnék egy kád vízbe az segítene valamennyire kiöblítené, ha közbe benyúlok, hogy a víz is jobban átjárja?

Vagy ha felteszek egy tampont az felszívná valamennyire? Az se baj ha egész doboz elmegy, csak szedje ki valahogy.

Szülőknek nem akarok szólni, így is elég elsz kimagyarázni, hogy mi lett azzal a vacakkal, már bánom az egészet.

Valaki adjon valami ötletet. :(



2021. okt. 11. 22:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem itt a kérdésnél, hanem az oldalon.
2021. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem kamu az egész, nem hiszem hogy volna kedved utána ide irkálni.. 🙄
2021. okt. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
92%
#38 ne töröljék, nem az erkölcsi moralizálás a lényeg, hanem akinek hasonló megfordul a fejében az lássa hogy balul is elsülhet a dolog és gondolkozzon, ha meg beütött a ménkű akkor tudja mit kell tenni
2021. okt. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
92%

Érv vagy indok rá utolsó? Láttam én már itt elég trollt meg kamukérdést, de valahogy ez egyáltalán nem hordozza a tipikus troll / kamu jellemvonásokat, akkor meg mégis mi a bánat értelme lenne az egésznek.

Kérdező sem állt neki vitatkozni, vagy úgymond direkt húzni itt a mézes madzagot amibe még bele lehetne kötni vagy bármi. Megijedt, kiírta, megoldódott, ennyi.

2021. okt. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
38-nak írtam amit írtam, (41es komment )
2021. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
8%
Volt már itt ilyen típusú kamu, nem is egy, ahol aztán lelepleződött, hogy valójában pasi a kérdező. Amúgy meg törölhetnék, mert hányinger.
2021. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
91%
#44 sok a kamu kérdés, de nem ez számít. Hanem az hogy akarsz-e segíteni másokon akiket esetleg a "jósorsuk" idesodor és tanulhatnak valamit az adott kérdésre adott válaszból vagy sem.
2021. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
91%
Na ha szerinted hányinger, akkor ne olvasgasd ilyen egyszerű, azért van ez az oldal, hogy kérdezzen, az ilyenek sokkal rosszabbak akik rögtön mindenre kamut kiabálnak. Részemről maradhat nyugodtan, annyi haszna van tényleg, hogy max ha valaki olyan olvassa aki hasonlót akar csinálni, talán átgondolja.
2021. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos muszáj olvasnom, ha már a szexualitás témakört nézem, és konkrétan ez a kérdés:SOS, hogy szedjem ki a tömlős sajtot?...ilyenkor jó lenne, ha lenne valami törlő opció, hogy legalább a kérdést el tudja tüntetni az, aki nem akarja látni. Szóval kénytelen voltam olvasni.
2021. okt. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondod hogy kénytelen voltál rákattintani... Ha valaki fegyvert tartott a fejedhez, és azt mondta, hogy lő, ha nem kattintasz rá, akkor szerintem jelezz valahogy a rendőrségnek.
2021. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!