Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SOS, hogy szedjem ki a tömlős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, hogy szedjem ki a tömlős sajtot?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre tudom nem kellett volna, már mindegy, de nővérem szokott hazahozni ilyen tömlős sajtot ami picit nagyobb mint a sima átlag bolti, és csak egyik végén van olyan fém bigyusz a másik teljesen gömbölyded, étteremben használják valami kinyomógépbe.

Lényeg, hogy én ezt másra használtam hüyle voltam tudom, megmostam kívülről amennyire lehetett és hát... de az a baj, hogy közben valószínű a körmömmel megsértettem oldalt, és akkor vettem észre, hogy ahogy nyomtam be, ment össze a kezemben, aztán utána már jött is ki belőlem is, szóval oda be került.

A sírás kerülget, próbáltam újjal kiszedni amennyire lehet, de még mindig csöpög belőlem, gondolom olvad vagy nem tudom. De mit csináljak hogy szehetném ki?

Beleülnék egy kád vízbe az segítene valamennyire kiöblítené, ha közbe benyúlok, hogy a víz is jobban átjárja?

Vagy ha felteszek egy tampont az felszívná valamennyire? Az se baj ha egész doboz elmegy, csak szedje ki valahogy.

Szülőknek nem akarok szólni, így is elég elsz kimagyarázni, hogy mi lett azzal a vacakkal, már bánom az egészet.

Valaki adjon valami ötletet. :(



2021. okt. 11. 22:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

Aucs, és én még azt hittem, hogy a fésű nyele meg hasonlók a divat a csajoknál. :D

Azt nem tudom, hogy szedd ki, de szerintem az ilyenek elkerülésére szerezz be egy erre való eszközt... mármint vibrátort vagy dildót.

2021. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%

Azt a betyár. 😂😂

Ne kád víz legyen, hanem zuhany. Közben a kezeddel próbáld meg kiszedni. Nyugi nagy bajod szerintem nem lehet, csak mosd ki a lehető legjobban. Tampont ne dugdoss így, teljesen felesleges, és valószínűleg többet árt mint használ.

2021. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%

Én férfiként ilyent még nem hallottam. A lányok általában keményebb dolgot szoktak maguknak feldugdusni, pl. kígyóuborkát, ha már boltból való.

Valóban igaz, hogy a sajt melegben megolvad és folyékonyabb. Ehhez viszont nagyon forró vízbe kellene ülnöd. Nem lehet tudni, mennyi bent beléd. Talán, nem sok.

2021. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Megyek megpróbálom zuhannyal, hátha segít tényleg. Először jó ötletnek tűnt, mert ahogy bontatlan elég kemény, bár azt tudom, hogy ezután semmi hasonlót a közelébe nem teszek, nem hogy bele. :(
2021. okt. 11. 22:59
 5/47 anonim ***** válasza:
81%
Használj vibrátort. Sok fajta van és az tuti nem okoz ilyen problémát és még nagyobb élvezetet is nyújt, ha már nincs a közeledbe bele való valódi!
2021. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Még soha nem röhögtem ilyen jót, miközben megszakadt a szívem. 😂😂 Annyira sajnállak, de ez annyira vicces. Remélem sikerül kimosnod a sajtot. Más ötletem nekem sincs. Aaaj szegéényem. 😅😅
2021. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%

Kérlek, tilts mindenkit, aki most fondüt akar enni nálad.

(Tampon felejtős, csak mélyebbre nyomja! Holnap szépen vegyél irrigáló készüléket a drogériában a hozzá való tablettával, aztán patikában hüvelyflórahelyreállító kapszulát; használd mindhármat, utana esetleg rendelhetnél egy normális dildót csomagautomatába + egy számzáras tárolót neki.) Nyugiii, ha magadat nem sértetted fel, csak a tárgyat, akkor nem lesz gond.

2021. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%
Látszik, kik nem olvasták 20-25 éve az Ifjúsági Magazint meg a Bravot. Abbban voltak aztán csak vad ötletek: a jégcsappal masztizás meg a beletört virsli alap volt, ahogy a vázába meg a falba vájt lyukba beleverni is. Nem kell hüledezni, inkább hasznos tippeket mondjatok neki a megoldásra, ha van.
2021. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
6%
Milyen magyarázatra gondoltál majd amúgy hogy mit mondasz mi lett sajttal?
2021. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%

Csak féltékenyek, mert nem velük szexeltél. Hiába, ha az ember már egy tömlős sajtra is vetélytársként tekint... az a kemény, meg a kád széle.

(Tudtommal a kérdező egyik személynek sem ártott, aki szidja és rosszat kíván neki)

2021. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!