Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak tetszenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszenek a pici, vékony lányok?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinek inkább a teltebb, bögyös faros nők az esetei?

2021. okt. 8. 10:58
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

#18

Az én értelmezésemben a “vékony pici nő” Ariana Grande alkatú. Egy nagy mellű, nagy seggű nőre nem hivatkozok úgy, hogy “vékony pici”, akkor sem, ha alacsony vagy ha vékony a dereka.


Mellesleg nekem is van azért fenekem, főleg a kondi miatt, és mellem is van(B kosár), nem vagyok lapos.

2021. okt. 8. 11:50
 22/42 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező nekem tetszenél tuti pont az ilyen lányokat szeretem
2021. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
77%

Farsangkor lehet veled törpillának, és hókuszpóknak beöltözni. :)

És utána úgy dugni. :D :D :D

2021. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
#23 jesszus😂Childhood ruined.
2021. okt. 8. 11:57
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Meg egy csomó pasi van akinek mindenféle testalkat tetszik ha "egyben" csinos. Meg még annál is több akinek aztán tökmindegy csak végre lyuk legyen már rajta 😂
2021. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

#24 gondolod törpillát nem csinálta, és élvezte tele, szanaszét sorban az összes törpe adásidőn kívül? :D


Amúgy volt ilyen tipusú csajom, elég izgalmas dolgokat éltem meg vele egy nyár alatt. :D

2021. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
74%
Nagyon szívesen megismernélek kedves Kérdező, nagyon vonzó és aranyos lány lehetsz 🙂😊
2021. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2021. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de inkább az a valódi kérdés hogy miért nincs önbizalmad? Miért szorongsz, miért nem teljes az önképed? Ezernyi inger ér a külvilágból, látod hogy így is van bőven pasi akinek tetszenél, miért nem veszed észre?
2021. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

#29

Hogy venném észre? Szórakozóhelyre nem járok, neten jelenleg nem ismerkedek(mármint tindert meg ilyeneket nem használom). Utcán nagyon ritkán szólítanak le, munkahelyen meg alapból tabu az ilyesmi. Kondiban néha odajönnek ismerkedni, de mondom, azok foglalt pasik voltak, szóval nem számít. Így aztán nehéz észrevenni, ha valakinek tetszek, mivel nem vagyok gondolatolvasó.

2021. okt. 8. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!