Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony férfiaknak milyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sablonválasz az, hogy mindenkinek más, de nagyon vékony pasikat általában ducibb lányokkal szoktam látni. A legjobb fiúbarátom is vékony (kb. 190/70), a barátnője pedig olyan 170/90. A volt barátom (183/63) szintén csupa duci lánnyal volt előttem, és egy harmadik ismerősömnek (kb. 185/65) pedig kifejezetten kövér az exe. Ja, és a szomszédunk is egy sovány pasi, a felesége pedig 110 kiló.

Ez véletlen, vagy a vékony pasik inkább a duci nőkhöz vonzódnak?


2021. aug. 15. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztonságot ad nekik, hogy erős szélben van akinek megfoghatják a kezét!

Nyakunkon a klímakatasztrófa...

2021. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor igaz, ha a férfi kopaszodik. Valamiért tényleg tipikus páros - főleg középkorúaknál - a csontváz-kopaszodó férfi és a tőle sokkal pufibb és alacsonyabb felesége.


Mintha ez a két csoport valahogy megtalálná egymást.



Ahogy az agyatlan cicababák és a (fél)bűnöző életmódot folytató kopasz-napszemcsis-izompólós emberkék.


:D

2021. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is elég vékony vagyok (190cm 77kg), nekem egyáltalán nem tetszenek a duci nők. Eddig egy barátnőm volt, ő is magas és vékony, 182cm és 55kg.
2021. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

ugyanolyan nők tetszenek nekik, mint a többi férfinek


van akinek a vékony, van akinek a "van rajta mit fogni"

van akinek az alacsony, van akinek a magas

2021. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság már örülhetsz, ha egyáltalán egy ilyen nő esélyt ad neked. Aztán lehet megszerette a személyisége miatt meg ilyenek, de a kezdeti vonzalmat biztos nem a kinézet döntötte el.
2021. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A kövérségtől hányingerem van. Nem véletlenül vagyok én is vékony.


A legvonzóbb számomra a sportos alak amúgy. Olimpián mennyi szexi kockahasú nő volt 😍 atlétika pl abszolút kedvenc 😉


Az ok, hogy összejöttek kövér nővel inkább az lehet, hogy a vékony férfiak taszítóak a nők számára, így jobb híján vannak csak együtt. Egy kis izomzattal viszont hamar top pasinak lehet lenni. Tapasztalat 😉 Szóval vékony pasi ugyanolyan rossz helyzetben van a párkapcsolati piacon, mint a kövér nő. Emiatt illenek csak össze. Nagyon sok idő és elkeseredettség kell ahhoz, hogy az ember így leadjon az igényeiből. Én inkább sportoltam és étrendet alakítottam ki... kielégítőbb

2021. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Én iszonyat vékony vagyok, de kifejezetten undorodom a kövérektől, meghogy mindenki kövér.
2021. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lol. Én 186/58 vagyok, barátnőm ugyan még nem volt de feltünően kb csak azok szokták nem elutasítani a kezdemenyezesemet akiken van néhány kiló plusz. Nem kövérek, csak enyhén ducik. Azt gondoltam, biztos kevesebb férfi probálkozik náluk, és azért van jobban sikerem, bár fura hogy ha van valakin 10 kiló fölösleg már nem is kell a férfiaknak xd. Ugyhogy inkáb ez a vékony f -duci l felállásosdi lehet a ok, így hozza a sors
2021. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8, te nem vékony vagy, hanem anorexiás.
2021. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem anorexiás, én 185/55 vagyok. Semmi baj nincs vele. Ti vagytok kórosan elhízva :)
2021. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!