Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony férfiaknak milyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sablonválasz az, hogy mindenkinek más, de nagyon vékony pasikat általában ducibb lányokkal szoktam látni. A legjobb fiúbarátom is vékony (kb. 190/70), a barátnője pedig olyan 170/90. A volt barátom (183/63) szintén csupa duci lánnyal volt előttem, és egy harmadik ismerősömnek (kb. 185/65) pedig kifejezetten kövér az exe. Ja, és a szomszédunk is egy sovány pasi, a felesége pedig 110 kiló.

Ez véletlen, vagy a vékony pasik inkább a duci nőkhöz vonzódnak?


2021. aug. 15. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt valaki trollkodik?


3-as: 182cm és 55kg


8-as: 186/58


10-es: 185/55


Édes jézus, miről beszéltek? Én 180 cm-hez 60 kilósan az egészséges bmi legalján voltam. Fogytam le 54 kilóra, kb. zörögtek a csontjaim.


Egyik ismerősöm 180 cm-hez 70 kilósan volt nagyon vékony (pont olyan vékony, mint én 60 kilósan).

2021. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11


10-es vagyok. Nem trollokodok. Én ha gáz, ha nem, nekem nem az 15 éves korom óta kb ennyi vagyok. Volt mikor aktívan sportoltam, már egy jó ideje nem, próbáltam hízni, volt amikor ment is egy rövid ideig, sosem voltam kitartó. Én már megkaptam mindent.


Tükörbe nézek, látom magam, én is elégedettebb lennék +10-20 kilóval (de nem többel), viszont nem tudom magam rávenni, mert jelentősen növelnem kéne a táplálék bevitelem, s nekem nagyon rossz a "gyomrom", válogatós vagyok, ha nem azt eszem amit kívánok, akkor hányingerem lesz hamar. S nem azzal van a probléma, hogy nem hagyom, hogy kitáguljon a gyomrom, mert azokból a kajákból, amiket szeretek, rengeteget megtudok enni. Amikor próbáltam hízni, napi 4000+ kalóriát vittem be, ami bőven túl tesz a napi kalóriaigényemen, s ezzel sikerült híznom, viszont rettenetesen nehéz volt a változatos étkezés fenntartása ilyen kalóriabevitel mellett, főleg hogy a hízó déta a legkevésbé sem változatos, kezdve a napi fehérje turmixtól, meghogy kb. mindenis csirke legyen (amitől sajna kifejezetten rosszul vagyok elég hamar).


Úgyhogy így marad, rengeteg orvosnál voltam, másjellegű problémákkal, de nincs semmi baj, nem is tartják kritikusnak a súlyomat, gyerekkoromba végig cikiztek, így 25 évesen kifejezetten sok csajnak bejött. Elméletileg gyors az anyagcserém, az évek múlásával majd lassul és akkor elm jönnek a kilók. Dehogy anorexiás, meg zörög a csong, ez nevetséges. A lábamra tudom egyedül talán azt mondani, hogy "nem szép látvány", a felső testemmel abszolút megvagyok elégedve.

2021. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12

Oké. Elhiszem. Ne haragudj, de rettenetesen vékony lehetsz mindenhol. Exem szintén 180 cm volt (mármint mint én), ahhoz 60 kiló (mint én) és rohadt vékony volt (férfi). Az egyik fiam 180 cm-hez 58 kiló és cérnavékony. (Mondjuk nem aggódom miatta.)


Remélem, hogy mihamarabb magadra szedsz néhány kilót. Én 30 éven keresztül voltam nagyon vékony, de kb. minden nap kaptam megjegyzést erre. Nem volt túl jó.

2021. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem látom magam ennyire súlyosan, persze elhiszem, hogy ma amikor már teljesen hozzá vagyunk szokva, hogy mindenkin plussz kilók vannak, mi több már az a szexi ha valaki kövér, akkor egyeseknek taszító a vékonyság, de őszintén lesz**om ezeket embereket. Engem is baszogattak bőségesen, de míg ők mára úgy néznek ki mint kivénhedt sörhasú, izzadó ziháló biztonsági őrök, addig én fiatalos és mozgékony vagyok. Élvezzék csak a zsírt ha nekik az jó, én meg élvezem a csontjaim ;)
2021. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok és nem tetszenek a telt/duci lányok. Vékony tetszik, sőt kifejezetten a vékony, sokaknak már-már túl vékony az ideálom. Amúgy pedig nem hiszem, hogy a testalakomhoz túl sok köze lenne, hogy nekem mi tetszik. Meghíznék és már más jönne be? Nem hiszem.
2021. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!