Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hány évesen kezdtete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány évesen kezdtetek maszturbálni? pszichológiailag érdekelne hogy

Figyelt kérdés

hogy egy átlagban ki mikor kezdi mennyit?

a különböző életévekben? (pl gyermekkor, tini, fiatal felnőtt, közép-idős) illetve aki szűz az csak csikló izgatás vagy ujjazás?

általában mennyit számít nektek a biológiai szüzességetek azaz a szűzhártya? gondolok első ujjazásra vagy bármi segédeszközre (igen tudom hogy lyukas de ettől függetlenül még mindig csak első behatoláskor vérzik legyen az most pénisz vagy kéz vagy bármilyen segéd eszköz!)

van hogy nem bírtátok ki és valamilyen "olyan" helyen csináltátok ahol nem épp ideális?

volt közös maszturbáció barátnőkkel? semmi leszbikusság csak együtt csináltátok és vagy kíváncsiságból egymásnak?

esetleg leszbikus kaland megint csak kíváncsiság illetve hormonok miatt azaz kellett valamilyen érintés ami nem a tieteké?


ha pl kíváncsiak vagytok a férfi részéről szívesen válaszolók ugyan ezekre a kérdésekre!



2021. okt. 6. 22:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

hallod te mentél bele egy másik témába... (én csak cáfoltalak hogy bizony a sporthoz lovagláshoz nincs köze...) meg milyen fura nézet? ahogy mondtam be lehet ülni emelt szintű órákra vagy pedig keress utána a tényleges dolgoknak! az hogy te inkompetens vagy hogy mik voltak... és nem is arról kérdeztem hogy mi volt a múltban hanem a női maszturbációról :"DDD

nem az volt a tervem hogy itt verem rajta a farkamat hanem mert kíváncsi voltam a különbségekre

2021. okt. 10. 01:30
 22/22 anonim ***** válasza:
Még sosem csináltam, és nem is akarom. 16 éves vagyok. Mellesleg aszex is vagyok, szóval még szűz vagyok.
2021. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!