Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tud valanilyen módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud valanilyen módszert, hogy mit lehet tenni, ha hónapok óta nem kívánom a szexet? (Antidepresszáns abbahagyása kizárt) Pszichológiai hókuszpókuszok nem érdekelnek.

Figyelt kérdés
Pest összes orvosát végigpróbáltam. Természetgyógyászati, vagy enyhébb drogok, teák, stb hatásai érdekelnek.
2017. dec. 4. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A pszichiáteredet nem kérdezted? Nem tudott rá mondani valamit? Más hatóanyagú antipszichotikumot nem próbáltatok?


Viszont! Az antidepresszáns az agyi idegpályákra hat. Emiatt tilos mellé bármi olyan szedése, ami szintén azokra van hatással, mint az alkohol, vagy a drogok!

2017. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetlwg gyószer váltás? Okozhat libidó csökkenést az antidepibogyó
2017. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
antideprenszáns,mitől vagy depressziós,hány éves vagy? Hogy már most gyógyszert szedsz?
2017. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ginzeng
2017. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ginzeng egy ngy f...t sem ér...
2017. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagy*
2017. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as

Te aztán sokat segítettél neki! Mitől lenne depressziós? Ha tudnák akkor nem kéne gyógyszer, nagyokos. A kora pedig semmit nem számít ha erről betegségról van szó.

Kérdező:

Próbálj meg a kedvenc zenédre futni, min. fél óra és megindul az endorfin termelés, boldogságot okoz, jó a depresszióra is. Mellette szedjél ginsenget és multivitamint.

Töltsél le a netről autogén tréning anyagot, minden este azt gyakorold.

Ha ezt megteszed akkor 1-2 hónap után javulni fog a depressziód és a libidód is.

2017. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

24/F vagyok

Csak ez a bogyó használt, mást nem bírtam szedni.

És napokig nem gondolok a szexre.

Egyébként ha nagy ritkán, akkor minden normális.

Csak sok időnek kell eltelnie hogy összegyűljön bennem a nemi vágy. 18 éves koromban mikor még nem szedtem, napi szinten többször is beindított egy nő látványa.

Ráadásul nekem még egy normális párkapcsolatom sem volt. És nem hiszem el hogy pont most mikor idősödve a nők is kezdenének komolyabban venni és kezdenék dolgozni, lenne egzisztenciám.... ott állok huszas éveim közepén...... és a szexvágy csak egy emlék már...

2017. dec. 5. 20:25
 9/11 A kérdező kommentje:

De az is fura hogy sztem ez nem PSSD amiről írnak, mert neurológiailag minden ok.

Valahogy hangulatilag nem tudok eljutni odáig, vagy egyáltalán, eszembe sem jut.

Egy éve azért nem voltam még ennyire érdektelen, pedig ezt a gyógyszert szedtem. Persze évről évre egyre jobban kiábrándulok az emberekből így a nőkből is.

De az azért gáz hogy nem is akarok senkit elkapni egy 10 percre se... szerintem ez valahogy nem egészséges.... egy egészséges férfinek(korábbi tapasztalatok) a nőkön ábrándozni olyan mint levegőt venni. 16 évesen egy folytában a nőkön kattogott az agyam. És ez később is így volt, ameddig a depresszióra elnem kezdtek kezelni többféle dologgal. Többre rászoktam, többről átszoktam másra, többtől függök (pl rivotril - a jelenlegi antidepi mellett), többről leszoktam, a teljes palettát végigszedtem..... . És úgy valahogy szépen eljutottam egy ilyen állapotig. Persze többször még elvonási reakcióm is volt ha elfogyott a gyógyszer, pl nemhogy nőkre gondolni, enni-aludni sem tudtam 3 hétig... A gyógyszerekkel jobb mint bármikor előtte (a szex témát kivéve) úgyhogy nem akarnám abbahagyni. Viszont ez a helyzet azért mégiscsak zavar.

2017. dec. 5. 20:41
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért jó lenne ha vki orvosszerűség is írna néhány szót, mert hogy nyilvánosan ezt a témát nem hozom szóba senkivel az holtbiztos. Még orvossal sem. Vannak egyszemélyes dolgok, ami csak rám tartozik. Ezért is anonim úton akarok eljutni a probléma megoldásához.
2017. dec. 5. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!