Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ennek valami pszichológi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek valami pszichológiai oka?

Figyelt kérdés
Egy 46 éves nőről kiderül, hogy csak alkalmi kapcsolatra képes, nem mellesleg 15 év házasság után. Most úgy váltogatja a pasikat, mint én a zoknit. Fiatal korosztály kell neki, 20-30 éves pasik. Ez mire vezethető vissza? Talán nem élte ki magát huszonévesen?

2019. aug. 10. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hosszú, rossz házasság után nem is csoda. Csak élvezni akarja az életet.
2019. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Add meg a számát :D
2019. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fellélegzett.
2019. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod milyen volt a házassága lehet el volt nyomva nem kapta meg azt amire vágyott és olyan minőségben ahogy szerette volna

15 év akárhogy is nézed nem kevés idő

Nem tudhatod hogy ennyi éven át mit kellett elviselni .. Lehet hogy egy életre elege lett hosszú távon a férfiakból. De 46 évesen még nem öreg igényei szexuálisan még lehetnek .

2019. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ami után hetente mással voltam. F, mielőtt jönnének a privátok.

A száma ide is jöhet :D

2019. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy megteheti.
2019. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
32%
Értéktelennek tekinti magát egy tisztes párkapcsolatra, annyira fájt neki, h 15 év után elhagyták, megcsalták.
2019. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Életközépi válságnak hívják. Olvass utána, van belőle irodalom bőven. Pasikra is jellemző ebben a korban, nem csak nőkre.
2019. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Válás után én is újból rendet akartam vágni a szebbik nem körében, de elég hamar elkapták a tökömet.
2019. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezernyi oka lehet, három sorból, látatlanban nem lehet megmondani. Bármi is az oka, a legfontosabb hogy ez a vágya ne frusztrálja, ne keltsen benne betegségtudatot, békéljen meg, fogadja el önmagát. Nem tesz semmi törvénytelent, semmi egészségre ártalmast, élvezze az életet és az élet adta lehetőségeket. Azért persze az alkalmi kapcsolatokban használjon óvszert, egészségére :)
2019. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!