Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hány évesen kezdtete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány évesen kezdtetek maszturbálni? pszichológiailag érdekelne hogy

Figyelt kérdés

hogy egy átlagban ki mikor kezdi mennyit?

a különböző életévekben? (pl gyermekkor, tini, fiatal felnőtt, közép-idős) illetve aki szűz az csak csikló izgatás vagy ujjazás?

általában mennyit számít nektek a biológiai szüzességetek azaz a szűzhártya? gondolok első ujjazásra vagy bármi segédeszközre (igen tudom hogy lyukas de ettől függetlenül még mindig csak első behatoláskor vérzik legyen az most pénisz vagy kéz vagy bármilyen segéd eszköz!)

van hogy nem bírtátok ki és valamilyen "olyan" helyen csináltátok ahol nem épp ideális?

volt közös maszturbáció barátnőkkel? semmi leszbikusság csak együtt csináltátok és vagy kíváncsiságból egymásnak?

esetleg leszbikus kaland megint csak kíváncsiság illetve hormonok miatt azaz kellett valamilyen érintés ami nem a tieteké?


ha pl kíváncsiak vagytok a férfi részéről szívesen válaszolók ugyan ezekre a kérdésekre!



2021. okt. 6. 22:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9-es igen köszi a normális választ ha már sokan verik magukat a tudmányra akkor kicsit ki fejtem a dolgokat!

említettem hogy a szűzhártya az lyukas na most lovaglástól és intenzív sporttól nem tud kiszakadni! mivel ez egy eléggé rugalmas anyag!

valószínűleg attól szakadt el mert vagy ujjaztál vagy pedig valamit feldugtál...

és a közös-ről csak annyit hogy vannak feljegyzések kutatások katonaságnál és egyéb olyan helyekről ahol össze vannak zárva pl bent lakásos iskola stb hogy ha abban a korszakban össze vannak zárva a serdülők akkor nagyobb az esély erre a közös maszturbációra és vagy kíváncsiságra

megint csak gyakorin olvastam jó pár ilyen dolgot hogy kíváncsiságból és magam is hallottam már róla ezután néztem utána valami kutatásnak és volt is de hogy ez lányoknál is így van e és mennyire gyakori

2021. okt. 7. 15:20
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
A nagy baj az, hogy sok szerencsétlen a hülye maszti rabja, ahelyett hogy dolgozna, tanulna, társas kapcsolatokat építene.
2021. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Olvass utána, sporttól is ki tud szakadni. Szerinted mi miatt vannak szuzhartya rekonstruáló műtétek azoknak a nőknek ahol fontos, hogy szuzen menjen férjhez? (Lásd közekelet) Szóval ez részedről fals információ, nézz utána.

Egy átlag kamasz nincs összezárva senkivel, a katonaságba is többnyire felnőttek mennek. Ahol nem, ott pedig bőven van nagyobb baja a gyerekkatonának mint hogy azon gondolkozzon, melyik társával végezzen közösen önkielégítést.

2021. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Tessék kerestem neked egy cikket erről.

2021. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

13 akkor te nézz utána kicsit jobban! azért mert suliban neked a szexről mesélő valamilyen tanár mit mond az lényegtelen!

vissza emelném a késői középkort ahol egy qurva erős keresztény normalitás jött létre ahol a saját házastársaddal is szigorúan csak gyerek nemzés céljából lepedőben! na most ebben a korban a nőknek a nemes nőknek elég szép oktatást adtak! köztük lovaglás írás olvasás irodalom és költészet matematika gyógyászat! de még politika is mivel a nő vezette a házat amíg a férj el volt azaz ő intézte a családi-üzlet ügyeket! na most ebben a társadalmi korban a vallás miatt a szüzesség nagyon fontos volt ha ebben a korban a lovaglással felnövő nemes lányok véreztek amiben az önkielégítés halálos bűnnek számított és tabu is volt akkor ma miért nem véreznek?

az oldal amit meg beküldtél szánalmas! -_-"

ne zavarjon hogy valós biológiában a szűzhártya egy nagyon rugalmas anyag-szövet! alapból hogyan tudna kiszakadni mikor nem történik behatolás? a szakító szilárdsága főként "szélességre" értelmezhető nem pedig (bocs 3 dimenziós tárgy mondom másképp) főként x és y tengelyre alkalmazható nem pedig z-re! (a z az előre hátra lényegében) az y fel-le az x pedig bal-jobb

2021. okt. 7. 16:10
 16/22 A kérdező kommentje:
és nem tom ki írt nekem privit de abból nem kérek... :"DDD
2021. okt. 7. 16:13
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Beteg phasz vagy! Ha lett volna több tucat barátnőd, azoktól simán megkérdezhetted volna és sokkal nagyobb rálátásod lenne a témára, te szerencsétlen!
2021. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17 mi van kiborult a bili? Ide jövünk feszültséget generálni mert otthon ezt szoktunk meg?

Azért ne én legyen a beteg “fhasz” mert te nem tudsz kulturáltan viselkedni és egy olyan toxikus környezetben nőttél fel hogy már anélkül nem tudsz élni…

Nem mellesleg ki az a csődör akinek több tucat barátnője volt?? 😵🧐 a legtöbb férfiaknak van 3-4 kapcsolata… 😅

alom világ alom világ a legtöbb kapcsolatban szintén nem beszélnek ezekről a dolgokról ez meg egy kérdez felelek oldal inkább vedd észre magad mert csak t viselkedsz úgy mint egy szerencsétlen…

2021. okt. 9. 14:24
 19/22 anonim ***** válasza:

A középkor 2021-ben nem hiszem, hogy irányadó lenne. Nem voltak tisztában sem a női testtel, sem a biológiával, se az anatómiával ami a női testet érinti. Ennélfogva persze erény volt a szüzesség, jobbára más értéke nem is volt a nőknek. Azt erős torzításnak vélem, hogy a nők "de még politika is mivel a nő vezette a házat amíg a férj el volt azaz ő intézte a családi-üzlet ügyeket" ezért lettek volna felelősek. Nemesi család ide vagy oda, mikor hallottál arról, hogy Mátyás király felesége bérmit is intézett volna? Volt, hogy szüljön és kész.

Nyilván a szüzességet a nászéjszakán levő vérzéssel társították ezzel bizonyította a tisztaságát a nő. Ez a mai korban is bevett gyakorlat, sok nő ha tudja vagy megfizeti a szűzhártya rekonstrukciós műtét árát, vagy kb megöli az apja vagy a férje mert "szajha". Nyilván ez az áltaéad leírt korban nem volt opció, általában a kecskevértől kezdve bármit feltoltak maguknak, hogy elégedett legyen a családjuk az "eredménnyel".. Ilyen egyszerű. 2021 van mint mondottam volt, ne a sötét középkori eszmékkel dobálózzunk már.

2021. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Figyu igazából feltettél egy kérdést. Erre kaptál választ. És most izomból tilos a saját fura nézeteit arról hogy neked van igazad és mindenki más hülye. Akkor minek kérdezel valamit ha csak te vagy helikopter?
2021. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!