Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Videót és képeket találtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videót és képeket találtam a barátnőmről. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve élünk együtt és úgy gondolom hogy jó a kapcsolatunk. Szexuális téren is, eléggé bevállalósak vagyunk és minden jól megy.


Neki van saját laptopja, ami nincs lejelszavasítva, egy régi kis laptop. 2 hete úgy alakult hogy elment egy üzleti útra és az én laptopomat vitte mert az újabb és jobb, addig én az övét használtam otthon. Nézelődtem a laptopján és egy átlagos mappába beleszaladtam olyan dologba amire nem számítottam. Egy mappa volt amiben volt 2 videó illetve 1-2 kép. A képen egy másik csávó volt, vagyishát kb csak a farka, a 2 videón meg.. igazából Ő van ahogy egy másik srácot leszop..vagyishát ..hát elég intenzív a videó.


Én tudom hogy előttem elég sok kalandja volt de kicsit furcsa hogy egy ilyen videó rajta van a gépén..persze lehet hogy csak régről maradt ott de akkor is.

Nem tudom hogy felhozzam-e neki, beszéljek-e róla vagy hogy hogyan reagáljak. Ráadásul és ez elég furcsa, de azóta sokat van eszembe a videó és őszintén szólva többször is megnéztem mert furcsa módon valahogy izgat a dolog de nem tudom hogy mit csináljak.


Ötletek? ki mit gondol?



2021. okt. 5. 17:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Mit akarsz elérni vele ? Én nem turkalok párom gépen, mert. Nem.

Ellenben nekem is van videom exekrol, és tudok olyanról ahol az új pár látta pár közös videónkat.


Azt hiszem, mindnekinek van előzménye az eletben, emlékeit múltját megtagadni felesleges, így ezek hadd maradjanak meg.

2021. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából engem akkor zavarna ez ha rejtegetné szóval azt hiszem hogy rákérdezek. Aztán ez az új tapasztalat lehet jót is tesz a kapcsolatunknak és kipróbáljuk valami harmadik féllel.
2021. okt. 6. 10:47
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg küld el nekem, megnézem, hogy mennyire kínos a videó! :D
2021. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as, a videót nyilván nem fogom elküldeni de..elég durva egyébként, ezért nem is nagyon értem hogy miért tartana meg ilyet.
2021. okt. 6. 11:07
 15/18 anonim ***** válasza:
Amíg nem 8 ismeretlen dugja egyszerre egy buliban, addig nincs mitől félned :D Akár simán lehet, hogy régi videó, jobb, ha megkérdezed csak egyszerűen.
2021. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem kérdezél rá nincsen abban semmi sem max erösebb lesz a kapcsolatotok. amugy a helyedben. finoman felhoznáma témát,hogy van e exének video vagy képe rola szex közben. Mit jelent az,hogy durva video?Mi van rajta pontosan ami neked durva? lehet ezt szereti....
2021. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért ez nem a világ vége. Mondjuk dátum alapján kideríteni ki a fiú és hogy állnak most?!
2021. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%
Tedd fel a napiszarra. Utána feltétlenül értesíts.
2022. febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!