Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Videót és képeket találtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videót és képeket találtam a barátnőmről. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve élünk együtt és úgy gondolom hogy jó a kapcsolatunk. Szexuális téren is, eléggé bevállalósak vagyunk és minden jól megy.


Neki van saját laptopja, ami nincs lejelszavasítva, egy régi kis laptop. 2 hete úgy alakult hogy elment egy üzleti útra és az én laptopomat vitte mert az újabb és jobb, addig én az övét használtam otthon. Nézelődtem a laptopján és egy átlagos mappába beleszaladtam olyan dologba amire nem számítottam. Egy mappa volt amiben volt 2 videó illetve 1-2 kép. A képen egy másik csávó volt, vagyishát kb csak a farka, a 2 videón meg.. igazából Ő van ahogy egy másik srácot leszop..vagyishát ..hát elég intenzív a videó.


Én tudom hogy előttem elég sok kalandja volt de kicsit furcsa hogy egy ilyen videó rajta van a gépén..persze lehet hogy csak régről maradt ott de akkor is.

Nem tudom hogy felhozzam-e neki, beszéljek-e róla vagy hogy hogyan reagáljak. Ráadásul és ez elég furcsa, de azóta sokat van eszembe a videó és őszintén szólva többször is megnéztem mert furcsa módon valahogy izgat a dolog de nem tudom hogy mit csináljak.


Ötletek? ki mit gondol?



2021. okt. 5. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Kezdj elsőnek egy dátummal, mikori a videó, ki kell hogy írja. Ha több mint 2 éves, akkor meg bizonyosodj meg róla ki lehet a pasi, ha rákérdeztél, tarja-e még a kapcsolatot.
2021. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nincs azon semmi meglepő, hogy régről maradt meg neki pár kép vagy videó. Mondjuk az merész, ha telibe látszik a videókon és felismerhető, de az is lehet, hogy ez a felvétel csak neki van meg, a pasinak nincs (nekem van ilyen videóm, ami többet mutat és csak nekem van meg, a volt partneremnek nem).

Egy 2 éves kapcsolat meg szerintem nem olyan régi, hogy valski elkezdje törölgetni ezeket. Vagy legalábbis érted nem 10 éve házasok vagytok vagy ilyenek:D de az is lehet, hogy teljesen elfelejtett azokat a videókat vagy szimplán annyira se foglalkozott vele, hogy törölje, mert kb eszébe se jut soha hogy vannak.

Pl nekem a gépemre vagy 3 telefonom biztonsági mentése rajta van már, mivel régi a laptop. Emiatt több különböző férfival készült fotók is vannak szétszórva itt ott, 1-2 videó is, ami szex közben készült. De ezeket nagyjából azóta nem nyitottam meg, mióta az adott pasival megszakadt a kapcsolatunk:D szóval vannak, de nem foglalkoztam vele hogy törölgessek bármit. Van 1-2 amihez jó emlék fűz, de ha valaki kérné akkor törölném. De mivel tényleg nem erre masztizok vagy ilyesmi, szerintem nincs jelentősége. Én valahogy ezt gondolom a párod képeiről is, de ha feszültséget okoz benned amit láttál, kattogsz rajta, akkor inkább hozd fel. Szerintem nem fog megharagudni (ha annyira titkos lett volna, nem hagyja ott neked a gépét csak úgy vagy nem ilyen helyen tárolta volna azokat a képeket)

N

2021. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ja igen amit az első írt jó ötlet. Ha nem egyértelmű hogy megcsalt e akkor így ki tudod deríteni azért hogy van e valami. Viszont akkor elég amatőr lenne a csaj:D

#2

2021. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha izgat akkor csináltass még vele pár ilyet.

Engem kifejezetten zavarna. Azonnal töröltem volna.

2021. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Ne sumákolj,meg vádaskodva kérdezőskődj..Mindig az egyenes út a legjobb.Mivel rádhagyta a gépet így nem titokban turkáltál rajta.

Hazajön,elmondod neki hogy megtaláltad és ennyi.Ugyis hozza fog fűzni valami infót.

Es nem marad kétely vagy rossz érzés senkiben.

2021. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Mondd el neki, mert egy szakítást illik megindokolni!
2021. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Szimpatikus a csaj, ha ezeket még előtted készítette.

Szerintem semmi gond nincs ezzel, ha úgy jön ki elmondhatod neki nem hiszem hogy problemazna.

2021. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha izgat akkor dugasd meg valakivel. Vagy közösen.
2021. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van pár elég pikáns fotóm, amiket a volt pasim csinált. A csávó már totálisan hidegen hagy, egy pöts volt, de a képeken tetszem magamnak. Ugyan nem szoktam nézegetni, mert annyira utálom már az exemet, hogy nem tudom őket nézni, de nincs szívem kitörölni, hátha egyszer alább hagy a düh. Önbizalom tuningnak elég jók számomra, annyira szexinek tűnök rajtuk, ahogy én nem látom magamat csakúgy a tükörben. Mindig is bizonytalan voltam, hogy mennyire lehetek izgató a páromnak, de ez elég jó bizonyíték, hogy más szemével végülis szexinek tűnhetek, aminek én sokszor nem tartom saját magamat.

Szerintem beszéld meg a barátnőddel.

2021. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Én pontosan ugyanúgy vagyok ezzel, mint a #9

N

2021. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!