Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak fiúk, olyan volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak fiúk, olyan volt hogy eltöketlenkedtél egy könnyűnek tűnő szexuális kalandot és elment a lány?

Figyelt kérdés
Elmondod pár mondatban mi történt, lehet tanulságos.

2021. okt. 4. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább azt mondanám, hogy félrevezettek. A csaj azt bizonygatta, hogy komoly kapcsolatot keres és emiatt én is úgy álltam hozzá. A találkozó végén megcsókolt, viszont nem akartam tovább menni, mivel abban a tévhitben voltam, hogy többet akar. Valójában nem akart csak egy alkalmat és nem akart könnyűvérűnek látszani.


Többet nem találkoztunk, ugyanis feltételezem még én voltam a szerencsétlen a gondolataiban.

2021. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

több ilyen volt, neten beszélgettünk, akartak volna szexet (volt aki foglalt volt), de nekem épp volt komolyabb, összejárás, vagy BDSM kapcsolat és megmondtam, hogy most nem aktuális


aztán volt aki azonnal lelépett, volt aki heteket, hónapokat "várt" (beszélgettünk tovább, várta, hogy legyen szex)


nem kár értük és értem sem, jókat beszélgettünk és ennyi alakult, ez sem rossz szerintem

2021. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Olyan 10 éve kb, az egyetlen kudarcom kb a csajokkal szex szempontjából.
2021. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát ez tipikus. Ha a pasi komoly kapcsolatot akar és vár hetekig akkor a csaj kivan hogy milyen töketlen, miért nem csókolja már meg stb. Ha meg egyéjszakást akar akkor pedig minden pasi csak ürítésre használ gondolja a lány.

Szegény pacák pedig neki mindegy csak valami történjen már de pont nem az amit gondolna.

2021. okt. 4. 22:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz "eltöketlenkedés" alatt?
2021. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bizonytalankodva időt húzva bénázik.
2021. okt. 4. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

#6

Mivel szexkalandról van szó, itt azért a nő viselkedésén is sok múlik. Ha nem látom rajta, hogy akarja, nem fogom a semmiből falhoz nyomni és lesmárolni. Ha nő vagy, tisztelt kérdező, és azt tapasztalod, hogy a férfiak "töketlenkednek" veled, akkor lehet, hogy te nem vagy elég egyértelmű.

F

2021. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek volt ilyen aki csajozik (főleg a "pályafutása" elején). Utólag fogod a fejed, hogy ebből gól is lehetett volna, de merted kapura rúgni a labdát.

Tanulság: ha már a megfelelő fázisban vagy (legalább csók), akkor rá kell kérdezni. Ha NORMÁLISAN teszed, akkor nem rúgnak tökön max. azt mondják nem. Előbb-utóbb úgyis lesz rutinod ráérezni mikor mit kell mondani.

2021. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Légy nőies, vedd a lapot, mosolyogj, kacsints, érints, szórd a szikrát, tomboljon benned az érzékiség, mutasd ki a pasinak, hogy kívánod őt. Máskülönben "töketlen" lesz, mert inkább lesz "töketlen", mint nemi erőszaktevő egy börtöncellában.
2021. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen is volt.

1. Elkísért egy darabig a lány és csak később esett le, hogy nem is arra kellett volna jönnie. Akkor még nem tudtam, hogy hamarosan meg fog ázasodni. Ha észreveszem, hogy mit akar, akkor valószínűleg elmaradt volna a lagzi. Évekkel később összejöttem vele. Ő nem kalandot akart, hanem kapcsolatot.


2. Rám indult egy lány, elég egyértelműen. De tudtam, hogy van valakije. Nem volt csúnya, de nem is igazán érdekelt. Fogalmam sincs, hogy csak dugni akart-e vagy komolyabbat.


3. Bejelölt egy lány, mert egy rendezvényen voltunk egész hétvégén. Megírta, hogy a pasiját dobta, mert nem volt jó az ágyban. Másnap találkoztunk, de nem tetszett lány arca. Pedig csinos, 10 évvel fiatalabb volt. Valószínűleg dugás lett volna, ha lelkesebb vagyok, aztán bármi lehetett volna belőle.

2021. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!