Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek tényleg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tényleg az kell, hogy egy pasi legyen kb. 183 cm magas, borostás, széles vállú, jól öltözött és művelt?

Figyelt kérdés
Most sokan azt fogják írni, hogy ennyi még nem elég, de ha az alapokat vesszük?
2021. szept. 28. 09:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
34%

180 alatt nem férfias egy pasi (nekem, és sok más nőnek, de nyilván vannak sokan, akiknek meg ez nem szempont).

A borosta nem feltétel, vannak akiknek jól áll, másoknak meg inkább lohasztó.

Nem kell kigyúrtnak lenni (sőt, egy szint felett már kontraproduktív), de legyen karbantartva testileg is.

A jól öltözöttség, a stílus nem pénzkérdés, de igen, feltétel.

Az intelligencia meg főleg. Az meg nem diplomá(k)tól függ, és bizony fejleszthető, bár valóban kellenek hozzá bizonyos alapok.

(ismeritek a falus mondást biztos.)

30N

2021. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%

11.-nek.


175 alatt, kicsi cicivel, 25+ évesen, nem olyan guszta már a nő.

2021. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 cseppszi ***** válasza:
84%
Ez azért elég általánosító. Van aki a panda macikat szereti, van aki meg az ellenkezőjét. Csak egy durva példa Woody Alan...
2021. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%

Ebből majdnem megvan mindegyik, leszámítva a magasságot, az csak 183, naaa. 😊

Bár szégyen vagy nem a szakállam festem, mert karakteresebb így, mint önmagában.

28/f

2021. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%

"Sokan csak szórakozásból diplomáznak"



😂🤣😅😆😄


Akkor neked miért nincs?

2021. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
2021. szept. 28. 10:27
 17/34 anonim ***** válasza:
38%
#11: ne keseredj el, nem azért pontoztak le, mert igényes vagy, és kellően bátor is, hogy ezt itt meg merted osztani, hanem azért, mert a gyk tele van frusztrált, igénytelen lúzerekkel, akiknek kb semmilyen nő sem jut, nemhogy egy jobb, ezért utálnak titeket, akik meg még válogattok is (mert miért ne...).
2021. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
17-es így van, mindenkinek joga van válogatni. 11-es igazat írt. Sok nő lejjebb adja a szintet. Persze egy kapcsolat két féltől függ, tehát kérdés, hogy a 11es által leírt pasiknak kelleni fog-e a nő. Gondolom ők is válogatnak.
2021. szept. 28. 10:40
 19/34 anonim ***** válasza:
23%
Semmi baj nincs a 11-es hozzáállásával, az igaz, de attól még lehet degradáló valaki számára, amit ír. Nem kell ahhoz igénytelennek lenni feltétlenül 17-es.
2021. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%
Inkább 185-195 között, én is majdnem 180 centi vagyok. Borosta nem jön be, bök, nem tetszik. Inkább sima arc, vagy rövid szakáll, de ne divatból, hanem csak ha tényleg jól is áll neki. Meg nincsenek a szőrben tenyeremnyi foltok. A széles váll is szexi, ahogy az intelligencia is. Emellett nekem a szép mosoly, szép szemek sokat nyomnak a latba.
2021. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!