Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok azokról a fiúkról akik kimutatják hogy tetszel neki, de nem mer kezdeményezni, és neked is tetszik ő?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem valószínű ez a helyzet, mert aki nem mer kezdeményezni, az nem is tetszik. Ha akar valamit, tegyen érte. Általában az ilyen férfiak az élet más területein is eléggé felénkek, és nekem ez nem jön be.
2021. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem jönnek be az ennyire félénk pasik.
2021. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én pont ilyen voltam:D 1 nővel se tudtam összejönni azóta se
2021. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

De aki kimutatja, hogy tetszik neki a másik azt már kezdeményezésnek lehet nevezni nem? Az már a nő dolga, hogy mit reagál erre, de ha egyértelműek a kimutatott érzelmek és a nőnek is tetszik a pasi akkor azért szokott lenni rá valami pozitív reakció.

A konkrét kezdeményezés csak azért jobb mert akkor egyértelmű választ kap a pasi. Még ha a nő olyan is, hogy valami mondvacsinált okkal koptatja le, akkor is kapott egy egyértelmű választ, hogy nem.


Ha pedig csak kimutatod az érzéseidet, pozitív válasz esetén valószínűleg akkor is lesz valami a dologból.

2021. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom, hogy tetszem neki, csak félénk, akkor majd én lecsapok rá, én nem tökölök ezen, ha kell a srác, akkor kell!
2021. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják hogy fiú helyett miért nem mersz már férfi lenni pupák és kezdeményezni is. S mivel általában több pasinak is tetszik 1-1 nő, s akadhat köztük olyan aki nem teljesen közömbös számukra sem így majd az egyik ilyen pasi felcsípi a lányt te meg hoppon maradsz és foghatod a fejed miért nem volt elég vér a pucádban megtenni ugyanazt amit más az orrod előtt megtett.
2021. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!