Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik nektek egy adott lány, miért nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés

Mondjuk a flörtig eljutottatok,de mi az ami miatt mégsem mentek oda a lányhoz?

Vagy ilyenkor mit vártok mit tegyen a csaj?


2016. júl. 10. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Férfiak vagy fiúk?

nem mindegy ám

2016. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Kezdeményeztem, azóta nem áll velem szóba.
2016. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha flörtölök valakivel, de nincs visszajelzés, akkor én sem erőltetem tovább. Egy kicsi megerősítés azért kell. :)
2016. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért te sem. Tök nehéz ez. Valami visszatart. Hogy visszautasítanak. Hogy úgy fog rám nézni, hogy ezt meg hogy gondoltad. Másrészt meg azért is, mert szerelmes nagyon nehezen tudok lenni és amikor látom, hogy nekem ez nem az, hanem valami nagyon fini játék, akkor valahogy nem érzem fair-nek a másikat kitenni ennek. Oda lépek hozzá, hogy kell nekem és aztán pár kör után majd szólok, hogy ja azért úgy nem.
2016. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!