Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki eléggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki eléggé könnyen kapható volt tiniként az mikor változik meg? Ha elkezd dolgozni akkor már kicsit komolyabb, megbízhatóbb lesz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 08:48
 1/4 kisördög1 ***** válasza:
100%
Amikor kiéli magát és megkomolyodik. Persze nem mindenkinél jön el ez, van aki élete végéig ribi marad
2021. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyan úgy pezseg majd a vére. Aztán lehet majd házasság után jön rá megint..
2021. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
25 éves férfi vagyok, az én korosztályomban nagyon jól megtudtam figyelni ezt a dolgot. Osztálytársak, ismerősök, barátok között volt rengeteg ilyen nagyon menő, bulizós csak, csak úgy váltogatták a pasikat 16-18 évesen. Na ezek közül mostanra szinte mindegyik nagyon komoly, kiegyensúlyozott párkapcsolatban él, van, akinek már gyereke is van. Míg azok, akik a suliban szende szűz kislányok voltak, most 25 évesen viselkednek nagyon furán. Szóval igen, a lányoknak kifejezetten jót tesz, ha kiélik magukat, és aztán könnyebben megtudják találni azt a pasit, akire igazán vágynak, és utána nem vágynak senki másra. De még a férfiaknál is így van ez, én is 18 éves koromig bafhasz voltam, lekéstem a tinikori szerelmeskedéseket. Most meg azt se tudom mi a bajom, csajozok összevissza, és sehogy se tudok megállapodni valakivel.
2021. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha férjhez megy megváltozik, úgy gondolja kiélte már magát és tud hűséges lenni.

Viszont ahogy csillapodnak az érzelmek, kevesebb és megszokott lesz a szex elő fog jönni a régi énje, ha adódik rá lehetősége akkor félre fog lépni.

Saját tapasztalat!

2021. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!