Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány fiatalon nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fiatalon nem megbízható, sorra hülyíti a fiúkat az később megváltozhat?

Figyelt kérdés
Később képes lesz megmaradni hosszú távon valaki mellett?
2021. szept. 13. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Ha jól értem, akkor nem arról van szó, hogy szexmániás - bár ez se feltétlenül zárja ki - hanem sima hülyítésröl.

Ezt vagy kinövi, vagy felnöve benne is kialakul a család iránti vágy.

2021. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki változik
2021. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Persze. Én pl ilyen vagyok. Tiniként egy csalódás után nem tudtam és akartam elköteleződni, úgy éreztem csak szexet akarok, másra úgyis alkalmatlanok a férfiak. Aztán sokat dolgoztam a mentális egészségemen és mára már normálisabb vagyok, mint a legtöbb nő. Jelenleg van is párom, egyáltalán nem hiányzik senki más, szóba se jöhetne, hogy bárkivel megcsaljam. Nagyon megbecsülöm őt, mivel jó hozzám, remek személyisége van. Mivel tudom, hogy ez mennyire ritka, sokkal vonzóbb számomra, mint bárki más. Nekem már az a szexi, az indít be, ha egy férfi őszinte, hűséges és figyelmes. Ilyenkor érzem azt, hogy uh had szophassalak le, gyere dugj meg, csinálj velem amit akarsz..:D

27N

2021. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen. 90 éves korára.
2021. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Ha komolyat akar akkor egy ideig hű marad. De pár èv múlva nagyon fog neki hiànyozni a vàltizatossàg, a kaland, a vadászat élmènye.

Sok ilyen 40 es nőt ismerek, mind elvàlt, egymás után vàltogatjàk a partnert ma is.

2021. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelen, már kinottem a hulyitest :)
2021. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

6

Nem arról van szó amikor egy tinit behülyít egy tapasztalt pasi.

A barátnőm lánya sportot űz a szexből. 20 évesen neki is véget ért a hülyítős korszaka. Azóta ő vadászik a pasikra. Minden szombat, vasàrnap reggel másik faszról száll le. Most 23 de már túl van a 100 pasin. Szerinted milyen feleség, anya lesz az ilyen?

Max egy évig marad a seggén, utána tuti félre fog kúrni.

Mondtam neki, de én vagyok a hülye. Az anyja meg csak annyit mind hogy had èlje ki magàt.

Már nincs pesti club ahol ne lenne hirhedt.

2021. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD mesében megváltozott, neked meg beleer a buliba a kezed!
2021. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!