Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tud megbízható és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud megbízható és használt szex randi oldalt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján létezik nem scam oldal ahol konkrétan a szex/alkalmi kapcsolat miatt mennek fel az emberek? Főként 18-26 "fiatalabb" korosztály inkább?

2021. szept. 10. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

GYAK


Tinder


A korosztály az minden korosztály. Érdekes, hogy ez kérdés lehet, főleg ennek a korosztálynak.

2021. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők elenyésző százalékát érdekli a random szex. Szóval ezek a dolgok itt emiatt buknak.
2021. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Most lehet ezért le leszek oltva, de aki neten akar szexet keresni annak elég nagy gondjai lehetnek az élőben történő ismerkedésre.


Nézd én egy 24 éves nő vagyok. (Nem én nem keresek senkit) Eszem ágába nem jutna ilyen oldalakra fel menni. A nők jelentős része ilyen oldalak nélkül is talál alkalmit ha keres. Mind1 milyen ronda. Ergo ha egy pasi fel megy egy ilyen oldalra és ír egy csajnak az tuti biztos h vagy 50 másik pasi is ír rá aznap. Tehàt a nő tud válogatni. Rögtön irtó kevés esély van arra h a csaj pont téged válasszon. Meg sokan inkább önbizalomdoppingként jàr fel ilyen oldalakra. Vagy kamu és igazából egy meleg pasi ír :D


Tehát ha tényleg alkalmit akarsz inkább élőben mondjuk bulikban próbálkozz. Ha lennének ilyen megbizható oldalak nem menne ennyi pasi prostihoz inkább.

2021. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

#3

Szóval az alfáknak is gondjaik vannak akiket minden nő kiválaszt az 50-ből? :D Mindneki használja, nem csak azok akik reménytelenek élőben.

2021. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es egy alfának nem kell ilyen nyomi oldalakra fel menni azért h fel szedjen egy csajt. Ha az én igen csak csúnya legjobb haverom jó dumával fel tudott buliban szedni csajokat akkor más is képes rá. De mint mondtam a nőknek meg nincs szüksegük arra h neten keressenek szexet. Hozzá teszem csak szexet!!! Mert kapcsolatért több nő megy fel ilyen oldalakra. Legyen kb 100 nő abból max 20 akar alkalmi szexet vagy szexkapcsolatot. Egy ilyen nőre kb 100 jelentkező is akadhat mivel ezeken az oldalakon kiéhezett, kiégett vagy hűtlen emberek keresnek nőket néha mind1 már ki csak lyuka legyen alapon. i azért gáz mert egy nő nem olyan h rá írnak h szia dugunk? Oké találkozzunk és kész.
2021. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ha én alfa lennék akkor csak felraknék magamról pár képet netre és várnám a csajokat :D
2021. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!