Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki nem megbízh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki nem megbízható fiúval jön össze az nem fél hogy mi lesz akkor ha teherbe esik?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van gumi, de az sem 100%-os. És ha teherbe esik akkor egy olyan fiú nem fog foglalkozni a lánnyal.


Meg r.ibis lányok amelyikőtök sok fiúval volt már és lesz még ti nem szoktatok abba belegondolni hogy ha majd lesz gyereketek akkor onnan fog kijönni ahova korábban sok farok volt?

Hülye kérdések de szerintem van benne valami.


2020. jan. 2. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A pakliban minden bent van .
2020. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100%-os, de ha kiszakad azt észreveszed és akkor ott az esemény utáni. De nyilván mindenki annyi rizikót vállal amennyit akar az életben.
2020. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nem megbízható férfiak tökéletesen el tudják hitetni a kiszemeltjeikkel, hogy rendben van a jellemük, és csak a külső szemlélőknek szembetűnő, hogy milyenek is valójában,szoval sok lány/nő még csak nem is tudja, hogy mibe keveredett.


Ha meg tudják, és mégis véletlenül csődöt mond a gumi, akkor nem kötelező kihordaniuk a gyereket.

2020. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

100%-os védekezés létezik, például ha kombinálsz többet egyszerre. Olyan alacsonyra tudod az esélyt csökkenteni, amennyire csak akarod. Ha ebben az országban mindenki egyszerre használna gumit és tablettát, akkor a nem kívánt terhességek száma évi 30,000 helyett 30 se lenne. És ez csak kettő kombinációja, ezen kívül létezik még egy csomó másik is.


De gondolom te se kötöd be a biztonsági övet, mert már létezik légzsák, tehát az elég, mi?

2020. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem sose,felneveltem volna,a másik félnek semmi kötelezettsége nem lett volna.Sőt meg se mondtam volna.Az meg hogy mennyi farok járt bennem,lènyegtelen ilyen szempotból.Nem lesz a homlokán egy szám ,amikor kibújik.
2020. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És az olyan fiú aki nem megbízható csajjal jön össze , az nem fél hogy terhes lesz a csaj?
2020. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os! Jogos kérdés. De ugye ebben az esetben a lány nagyobb veszélyben van mert az ő testéről van szó.
2020. jan. 2. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ne is menjen ki a lakásból senki, mert cserép eshet a fejére, vagy elcsúszhat a jégen, és belehalhat. Valamekkora kockázat mindenben van, csak a normális ember képes mérlegelni, mi ezek közül a vállalható, és mit kell mindenáron elkerülni.
2020. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló, nem is feltétlenül kell tudni a srácnak róla. Ő úgy rizikózik, ahogy akar, de én nem fogok. Így nincs gond, ha közben leveszi a gumit, ha a majd időben kihúzom módszerre alapoz és ha hasonló zseniális ötletei támadnak
2020. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!