Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az exem érezte ezt így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az exem érezte ezt így?

Figyelt kérdés

A vlt ferjem mindig dícsért, hogy mennyire jó vagyok oralis szexben. Többet ezt mástól nem kaptam meg, a jelenlegi baratom szerintem mással jobban érezte magat, sokat faggattam a nőügyeiről

Létezik, hogy csak a volt férjemnek volt jó velem?



2021. szept. 23. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Most nagyon őszinte leszek, lehet, hogy nem ezt akarod hallani: szeretetből mondható. A párom kb borzalmasan csinálja, de én dicsérem őt ettől függetlenül, mert nem szeretném, hogy rosszul érezze magát emiatt. Gondolom ugyanúgy van, amit én is szarul csinálok, de mivel szeret, így sokkal elfogadhatóbb a dolog, mintha szerelem nélkül hidegen megadná a kritikát.
2021. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még azt esetleg hozzátenném, hogy nem vagyunk egyformák, ami a férjednek csúszott, az másnak lehet, hogy nem annyira izgató.
2021. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figy' ha most együtt vagy valakivel akkor miért agyalsz a volt férjeden??? Ha kétségeid vannak akkor a párod kérdezd meg jó-e neki, illetve mit csinálj hogy még jobban élvezze, mire vágyik. Nem látunk a fejébe, mindenki máshogy szereti. A pincér is megkérdezi ha steaket rendelsz mennyire legyen átsütve, mert ki így, ki úgy szereti.
2021. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha kerdem azt mondja, hogy úgy jó, ahogy csinalom. Ennyi az őszinte kommunikációról es nem, a volt ferjem nem szeretetből mondta, hanem mindig kért hogy csináljam, imádta
2021. szept. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!