Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is érezte már azt, úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt, úgy váratlanul, hogy ki akarja élni magát mert nem élt eleget?

Figyelt kérdés

31 vagyok (férfi mielőtt jönnének az üzenetek, vagyis jöhetnek csak ne Józsibácsitól :D ) egyszerűen pár hónapja az tört rám, hogy valamit csinálni kell, egyedülálló vagyok nem is voltak kalandjaim, csak kapcsolatom ezelőtt és most egyszerűen azt se tudom eldönteni hogy kapcsolatot szeretnék, vagy csak kalandot....


Exem idősebb volt mint én és így nem is voltam nálam fiatalabbal, mármint aki huszonéves lány és egyszerűen éget az érzés , hogy ez nekem kell ...


Árnyoldala a dolognak, hogy lehetőségem meg nincs ismerkedni pláne ezzel a korosztállyal mert haverokkal szinte nem járunk sehova mert nekik "nincs kedve" ..... Ez egyszerűen őrjítő amikor csinálnál valamit és nem tudod.... mintha meg lenne kötve a kezem.


2021. aug. 11. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Én ugyanezt érzem lányként, hogy még nem éltem ki magam eléggé, pedig van most barátom, de legszívesebben összefeküdnék másokkal is, jó mondjuk volt már rá példa, hogy meg is csaltam. Egyszerűen nem bírok magammal.. 🙃 L
2021. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy vele egyedül. Mondjuk én már azért nálad is idősebb vagyok jóval nálad,így nem csoda. F
2021. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen,lehet ez már a kapuzárási pánik.
2021. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem mondanám annak.... elköteleződéssel sose volt bajom, mindig tudtam mit akarok.... ez csak egyszerűen kb https://www.youtube.com/watch?v=nqmvzbgg7U8 :d nem tudom ez jutott eszembe erről :D


Belül érzem, hogy ami most van az nem jó , kell valami pörgés , eleve ilyen típus vagyok, aki többet pofázik amúgy is a kelleténél... csak a munkahelyen általában le tudom kötni az energiáimat ami most nincs meg... és még társaság sincs...

2021. aug. 11. 08:01
 5/10 A kérdező kommentje:
(home office és unalmas munka kombinációja)
2021. aug. 11. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Negyvenes éveim elején tartott néhány évig, de szerencsére most úgy tűnik, lenyugodtam.
2021. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Válás utàn vagyok, én most élek ki mindent ami elmaradt. A libidóm az egekben. 40N
2021. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a nőknek annyival könnyebb... lányismerősöm is mondja hát jó neki van bárki ha csak szexet akarna, de hát kapcsolatra nem talál senkit.... ja kúl :D de valahogy nem érzem át, mert én nem találok szexre se csak úgy valakit :D
2021. aug. 11. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
bemutatom neked a Tinder applikációt. Ahhoz nem kellenek barátok. Szóval mielőtt itt rinyálsz 31 évesen, legyél annyira felnőtt, hogy mész és keresel magadnak lányt, akár így, akár úgy.
2021. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván van tinderem... oda felmenni úgy hogy nem vagy abszolút tuti csávó , na az nem sokat segít a dolgon.... de igazából ki akarom próbálni milyen előfizetéssel, mert majdnem biztos vagyok benne, hogy szinte eldug a tinder algoritmus...
2021. aug. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!