Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mire gondoltok, ha péniszképet kaptok váratlanul?

Figyelt kérdés

Minden esetben utáljátok érte a feladót?

Vagy azért ha tetszik amit láttok és éppen vágynátok is egy férfi társaságára, akkor imponál? De most teljesen őszintén.


Kort is kérek és hogy szüzek vagytok-e. (Igen, ez számít)



2021. márc. 7. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Arra hogy egy elkeseredett gyökér csinál csak ilyet.

Hogy valószínű p*nát még életébe nem látott, és eddig jutott a szexuális fejlődése, mint a 15 éveseknek, hogy a farkát fotozgatja es küldi el vadidegeneknek.

Nincs olyan, hogy tetszik, mert nőként nem vagyunk vizuális típusok, az utolsó dolog amitől beindulok egy vadodegen férfi farka.

Egybol törlöm és jelentem.

2021. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem nyitom meg. Váratlanul nem érdekel, és egy olyan frusztrált pasas lesz attól fogva a szememben az illető, aki attól érzi magát férfinak, hogy a pöcsét mutogatja.


Engem nem indít be. 25N

2021. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es, téged mi indít be? Van olyan kép, ami férfit ábrázol, és váratlanul is örülsz neki?
2021. márc. 7. 21:55
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem indit be, megnezem de most oszinten, mit kezdjek vele? Valaszolni nem szoktam ra, mert ha "szuksegem van ra", akkor kerek ugymond.
2021. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmasnak tartom ha kérés nélkül küldd valaki egy ilyet. Mit kezdjek egy képpel? Hidegen hagy idegen pasik farka.
2021. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj az ilyen férfiak magukbol indulnak ki. Semmit nem tudnak a nőkről. Ahhoz hogy egy nő beinduljon vajmi kevés egy farok fotó, ami ráadásul egy vadidegen fószeré, aki ki tudja milyen rusnya. Az ég világon semmit nem érnek el vele csak undort és szánalmat.
2021. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Vagy hidegen hagy, vagy ha mondom, hogy nem kérek fotót és mégis küld, akkor felbasz és letiltom.


Az a lényege, hogy a férfiak máshogy vannak felépítve. Őket beindítja egy ilyen kép, a nőket nem. De ezt nem értik.

2021. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem utálat, csak egy futó "na egy újabb mutogatós" gondlat ami kb. annyi ideig átsuhan az agyon amíg a tiltógombra és a törlésre megy 1-1 kattintás. Úgy jó 2 másodperc időtartam és már nem is emlékszel rá.


Az elején még persze bosszantó, de amikor napi x db dickpic érkezik akkor már bosszankodásig sem jut el fejben a gondolat, már mechanikusan gondolkodás nélkül megy a törlés/tiltás.

2021. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte undort és utálatot érzek, egyből arra gondolok hogy "Ezt most miért? Valamelyik gyökér szerint ez imponál a lányoknál?"


Férfitest képe sem indít be. Olyan, mint egy gyümölcsöstál: meg tudom állapítani, hogy mennyire jó a kompozíció, friss-e a gyümölcs benne vagy már fonnyad, de összességében nem érdekel, így nem is nézegetem.

2021. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ugyan férfiként írok, de egy nő nem fog erre begerjedni! Lehet van olyan aki igen, de a többség nem.
2021. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!