Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mire gondoltok, ha péniszképet kaptok váratlanul?

Figyelt kérdés

Minden esetben utáljátok érte a feladót?

Vagy azért ha tetszik amit láttok és éppen vágynátok is egy férfi társaságára, akkor imponál? De most teljesen őszintén.


Kort is kérek és hogy szüzek vagytok-e. (Igen, ez számít)



2021. márc. 7. 21:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat! AZt leírnátok még, hogy előfordult-e már hogy benne voltatok ilyen képcserében? Nyilván nem első 10 perc után gondoltam, hanem ha már erősen vonzódtok a másik személyhez.


Kérem azt is leírni, hogy melyik válasz volt még a tiétek.

2021. márc. 7. 22:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Vigyazz, puci, ez illegalis most mar. Zaklatas.

Normalisan az a menete, hogy ha a beszelgetes esetleg mehet ilyen iranyba, az illeto felmeztelen kepet kuld. Erre a no eszbekaphat, zavarja-e, vagy epp ellenkezoleg. Kozben lehet alsonadragos adoniszkodo kep. De minden esetben meg KELL kerdezni, szeretned latni? Na igy.

2021. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 ha erősen vonzódnak valakihez akkor a személyes találkozóban is benne lennének, az meg mégiscsak izgalmasabb (élőben) mint pixelekre verni nem?
2021. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelmét nem látom. Sok élvezetet nem ad egy db fotó. Viszont nagyon szépen vissza lehet vele élni. Soha nem küldenék senkinek ilyen fotót és nem is vagyok kíváncsi máséra sem.
2021. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Max olyannal lennék benne ilyen képcserében, akivel több is van köztünk.
2021. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam benne képcserében. Ő elküldte kéretlenül a farkát, én meg kerestem egy szaftos nőgyógyászos képet, mindenféle cuki nyavalyával.


Szerintem megegyezett a reakciónk.

2021. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A szüzesség miért számít?
2022. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!