Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nőktől kérdezném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőktől kérdezném (Elsősorban a 35-50 éves korosztályra gondolok) hogy szoktatok-e fiatal fiúkat megkívánni, akár első pillantás után is? (16-25 éves srácokra gondolok) Csak kultúrált hosszászólásokat kérek!

Figyelt kérdés
Szabadidőmben szoktam emberi pszichológiát, biológiát tanulni, és eddig úgy informálódtam, hogy tudtommal szexualitás, vonzalom terén igaz az, hogy a lányok korábban érnek mint a fiúk. Pár grafikon is készült, ami azt mutatja, hogy míg szinte az összes férfi, kortól függetlenül a 18-24 éves lányokat tartja a legvonzóbbnak, míg a nők inkább a viszonylag hasonló korú férfiakat tartják előnyben. (A fiatalabb lányok a vagy egyidős, vagy valamivel idősebb férfiakat, az idősebb nők a vagy egyidős, vagy valamennyivel fiatalabb férfiakat) Nem is olyan ritka ugye, hogy egy 50-60 éves férfi rápillant, esetleg megnéz egy 20 éves nőt. Tehát ez alapján, vonzalom szempontból a legtöbb férfi (ha egyszerre az összes korosztályt nézzük) a 20 év körüli lányokra már képes érett nőként tekinteni, viszont a legtöbb nő (és talán férfi is) a 20 év körüli srácokban még inkább a fiatal, "nem túl nagy kapacitású" kölyköket látja. Viszont érdekel, hogy vannak-e ezt valamelyest megcáfoló tapasztalatok, vélemények, amik arra utalnak, hogy ez fordítva is igaz, ha a nemeket megcseréljük. És idősebb nők, ha szeretnétek, felőlem nyugodtan leírhatjátok, ha veletek is szokott olyan lenni, hogy megláttok az utcán, kávézóban, munkahelyen, buliban, orvosi rendelőben, stb. egy jóvágású, ápolt fiatal srácot, és hirtelen eljátszadoztok a gondolattal, érzéssel, hogy "Ajj, de ágyba vinném!" vagy "Azta, de tövig nyelném neki!" vagy "Jaj de jó lenne, ha a melleim közé berakná!", én nem foglak megkövezni titeket. :D Mégegyszer, csak kultúrált hozzászólásokat várok!

2021. szept. 20. 20:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
75%
Hasonló kérdést tettem fel, kicsit ellentétes megfogalmazással. Ha csak szexkapcsolatról van szó, akkor az volt a végeredmény, hogy igen is a 30 -as korosztály keresik az érett nők is. Mert azok még nem kövérek, sportosak, leignkább, és van hajuk is. Aki saját korosztályát keresi, általában komoly kapcsolatra gondol, nem csak szexre, de szerintem a nőknek igen is jólesik, hogy ha egy sokkal fiatalabb férfi megkívánja őket, csak legfeljebb nem mennek bele, mert félnek a fertőzéstől, attól, hogy ha kiderül mit mond a szomszéd, vagy mittudomén mitől, de szerintem ezek elég alaptalan, és érdektelen dolgok. Kit érdekel, hogy mit mond a szomszéd, mindenkinek egy élete van, és úgyis elfelejtik hamar. 43 Férfi.
2021. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnek a jóképű, fiatal (huszon éves, vagy harmincsas) férfiak. Sőt, leginkább csak ők és nem csak a fittebb, ápoltabb külsejük miatt, hanem valahogy lelkileg, érzelmieg is van valami plusz bennük, vagyis legtöbbjükben, ami egem vonz. 40 felé már valahogy ridegebbek, túl gyakorlatiasak, hogy is mondjam... Talán kiégtek, fáradtak, túl vannak sok csalódáson és már nincs semmi illúzió, csak a puszta valóság, ami engen borzasztóan lehangol.

Oké, lehet, hiába vagyok közelebb az ötvenhez, mégsem nőttem fel teljesen, nem is áll széndékomban ;D

Talán azért is állnak közel hozzám a fiatalabak, mert sokkal inkább közéjük tartozónak tűnök, a 40-50-es korosztállyal nem nagyon találom meg a közös hangot és ha jófejek is, nem érzem velük olyan jól magam.

Egy huszonéves már nem gyerek. El tudja dönteni, mit akar és ha nem csak alkalmi kapcsolatot akar, hanem bármi tartósabbat és még jóképű is, akkor biztosan élnék az alkalommal.

2021. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
12-es, már ne haragudj, de szerinted egy huszonéves mi mást keresne egy negyvenes nőben, mint alkalmi kapcsolatot? Ki kell ábrándítsalak. Persze, hogy csak azt. Egy ennyi idős nő már tudja mit akar, ha szexelni akar, akkor szexelni fog, nem kell ezer felesleges kört futni. Valószínűleg nem akar férjhez sem menni már, ha van gyereke, pláne egyszerű a dolog, lehet egy kötetlen szórakozás, nem tartozik neked semmivel. Szóval ne gondold, hogy veled akarja leélni az életét.
2021. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
25éves sportos magas srác megörülök az érett hölgyekért. Szívesen ismerkedem ha, úgy gondolod írj bátran. 🤤🤪
2021. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia 14-es, én 24 éves sportos srác vagyok, remélem bejövős leszek majd! :D
2021. dec. 17. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!