Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudnám kizárni az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kizárni az emberek lenéző pillantásait a középiskolában?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már több mint 1 éve vagyunk együtt. Egy iskolába járunk de soha nem csináltunk semmi olyat (se puszi, se kézfogás) ami az emberek számára kifogásolható lenne, mégis mindennap kapjuk a pillantásokat, a megbámulásokat ami egy idő után nagyon frusztráló tud lenni, főleg mikor hallod hogy mondják rád hogy b*zi, és azt hiszik nem hallom.

Ez még csak a második nap, de emiatt szorongok egész nap. Valaki tud valami tanácsot adni? Privát üzenetben is jöhet.

(Nehezen kezelem, alig 6 hónapja tudják rólam a szüleim is.)



2021. szept. 2. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Nézd, tiétek a világ!


Szóval, miért zavar?

2021. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Szia!


Bár én hetero vagyok, a jelenlegi barátom, akivel már 10 éve ismerjük egymást és több mint a felét együtt töltöttük kapcsolatban az évfolyamtársam volt anno. Sajnos én sokáig nem mertem felvállalni hogy együtt vagyunk, titkolóztunk a suliban is, mert rám a kis szende szűz lányra furán néztek ha tetszett valaki nekem. Aztán az ő utolsó évében (nekem az 5 osztály miatt még volt 1) lebuktunk, de akkor már nagyon közel voltunk ehhez jó ideje. És igen, nagyon sok ember beszólt nekünk, furán nézett ránk, mivel ő nem volt az osztály nagymenője én meg hát a lúzer voltam. Viszont a barátaink támogattak minket és szerettek és ők segítettek túljutni a nehéz napokon.


Szóval ha csak egy tippet tudok adni, akkor a lehető legkevesebbet foglalkozzatok azokkal, akik titeket bántanak, nem ér annyit egy kapcsolat se hogy mások miatt a rovására menjen. Igen nehéz, főleg ha napi szintű az inzultálás, de idővel ha nem érdekel titeket lehet leszállnak rólatok.

2021. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Úgy hogy magatokban azt mondjátok nyalsgem nektek f.szopók. Az emberek mindig is szerettek csámcsogni mások magánéletén, de minden csoda két napig tart. A környezted egy idő múlva megszokja és majd élcelődnek máson. Aki meg ez alapján ítél meg az úgysem lesz a barátod sem így, sem úgy.
2021. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Még gyerekek vagytok. Az se biztos hogy nem heterók vagyok.
2021. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Azért csinálják, mert látják rajtad, hogy célba ér. Húzd ki magad, és ne foglalkozz vele. Az ilyen "vérszívók" megérzik rajtad, ha szorongsz, és élvezik, hogy megkeseríthetik az életed. Attól érzik többnek magukat, ha másokat leszólhatnak.

Ilyenek mindenhol vannak, és lesznek is életed során. És nem is kell hozzá melegnek lenni. Elég, ha pl kancsal vagy, vagy ilyesmi. Ha van rajtad sapka azért, ha nincs, akkor meg azért fog bántani, csak lássa rajtad, hogy sikerül.

Szóval ne lássa rajtad.

2021. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Azért néznek furcsán mert a homoszexualitás nem normális dolog. Teljességgel természetellenes.
2021. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
6# de attól még lenezoen senkire se kell nézni. Senki se akart melegnek születni és nem érdemel bantast miatta
2021. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne hagyd magad én meg azt mondom. Nekem segített anno gimiben mi se csináltunk semmit, mégis megkaptuk, na én nem hagytam annyiban kiálltam hogy mi ezzel a baj? Mondja meg, az hogy csajom van, nem pasim, és ez neki miért baj? Kit érdekel más véleménye! Ne hagyd ha beszól akkor szólj vissza "Irigy vagy mert több csajom volt mint neked? "Vagy jobb leszbinek lenni mint gyökérnek, az enyém nem káros... Egyebek, ne te legyél frusztrált meg a párod emiatt, ne hagyjátok, egész életetekben ez lesz akkor! Én kiálltam magamért, nem mondom volt hátrányos megkülönböztetés a tanároktól, de voltak akik segítettek, ugyanígy a társaim részéről is. Egy egész osztály állt mellém mikor kellett, szóval ne hagyd!
2021. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:
86%
6: Az az eszköz is teljesen természetellenes amiről ezt a bölcsességet ideböfögted, aztán mégis fogdosod.
2021. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2! Bár te hetero vagy mi? Hát persze.
2021. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!