Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, jött össze valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jött össze valaki középiskolai tanárnőjével?

Figyelt kérdés
Kapcsolatra vagy alkalmira.
2020. dec. 13. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Azt hittem bejövök neki de tévedtem. Érettségi banketten próbálkoztam kiderült hogy csak a férfiak vonzzák. Ciki volt
2020. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, bár nem lett volna ellenemre, az ének tanárért nagyon oda voltam 😅
2020. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ja inkább ezért nem megyek el tanítani. XD
2020. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Uhh #1es az tényleg nem lehetett kellemes,de elég bátor vagy hogy próbálkoztál!😬

Egyik női tanárunk 1 évig volt,22 éves (nem igazi tanár ugymond,hanem sport),na ő mindenkinek bejött,(jó lányoknál valószínű csak nekem) de el volt jegyezve. Most viszont egy tanárnőért,én szememben inkább csak nőért dobog a szívem sajnos,igaz nem középiskolai,szóval simán lehetne is,ha nem lenne hetero😅

2020. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Végzős gimis voltam, ő akkor kezdett. Szóval 1 évet tanított. 18 voltam, ő 24. Végeztem, és utána elég sokat találkozgattunk, kapcsolat nem lett belőle. Míg oda jártam nem volt köztünk testi kontakt. Mellesleg biszex volt. Túlzottan szégyellte, hogy egy volt tanítvánnyal összejött volna. Nem mondta ki, de éreztem. Főleg, hogy azonos neműek voltunk... Fél évig játszottuk ezt, majd meguntam.
2020. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Alkalmi kapcsolat volt 3 évig
2021. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én soha nem kelletem senkinek se csoport társnak, se értségi után senkinek!


Depressziós vagyok, kiégett, mindenki szétkeféli az agyát, csak én nem.


Mindenki elmehet oda!

2021. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!