Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nőktől kérdezném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőktől kérdezném (Elsősorban a 35-50 éves korosztályra gondolok) hogy szoktatok-e fiatal fiúkat megkívánni, akár első pillantás után is? (16-25 éves srácokra gondolok) Csak kultúrált hosszászólásokat kérek!

Figyelt kérdés
Szabadidőmben szoktam emberi pszichológiát, biológiát tanulni, és eddig úgy informálódtam, hogy tudtommal szexualitás, vonzalom terén igaz az, hogy a lányok korábban érnek mint a fiúk. Pár grafikon is készült, ami azt mutatja, hogy míg szinte az összes férfi, kortól függetlenül a 18-24 éves lányokat tartja a legvonzóbbnak, míg a nők inkább a viszonylag hasonló korú férfiakat tartják előnyben. (A fiatalabb lányok a vagy egyidős, vagy valamivel idősebb férfiakat, az idősebb nők a vagy egyidős, vagy valamennyivel fiatalabb férfiakat) Nem is olyan ritka ugye, hogy egy 50-60 éves férfi rápillant, esetleg megnéz egy 20 éves nőt. Tehát ez alapján, vonzalom szempontból a legtöbb férfi (ha egyszerre az összes korosztályt nézzük) a 20 év körüli lányokra már képes érett nőként tekinteni, viszont a legtöbb nő (és talán férfi is) a 20 év körüli srácokban még inkább a fiatal, "nem túl nagy kapacitású" kölyköket látja. Viszont érdekel, hogy vannak-e ezt valamelyest megcáfoló tapasztalatok, vélemények, amik arra utalnak, hogy ez fordítva is igaz, ha a nemeket megcseréljük. És idősebb nők, ha szeretnétek, felőlem nyugodtan leírhatjátok, ha veletek is szokott olyan lenni, hogy megláttok az utcán, kávézóban, munkahelyen, buliban, orvosi rendelőben, stb. egy jóvágású, ápolt fiatal srácot, és hirtelen eljátszadoztok a gondolattal, érzéssel, hogy "Ajj, de ágyba vinném!" vagy "Azta, de tövig nyelném neki!" vagy "Jaj de jó lenne, ha a melleim közé berakná!", én nem foglak megkövezni titeket. :D Mégegyszer, csak kultúrált hozzászólásokat várok!

2021. szept. 20. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Egy 25 éves, jóképű férfi kb mindenkinek tetszik.38N
2021. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az 1-sel, 23-25 éves férfi az már vonzó. 16 éves gyerekkel semmit nem kezdenék.
2021. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Leidősöztél, és kultúrált választ vársz? 😛

Amúgy megnézek egy igazán helyes 20 év körüli srácot is, hogy milyen helyes, de nem kezdenék vele.

35N

2021. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen gondolatom, de egyáltalán nem gyakori. Kisfiúk (40 vagyok, nekem egy 20 éves is az, nemhogy egy 16) nem izgatnak fel, inkább megállapítottam már néhányszor ilyen korúak némelyikéről, hogy "azta, de jó pasi LESZ". A közelemben lakik egy testvérpár, akik nagyon helyes fickókká nőtték ki magukat, egyikük látványosan elvörösödött amikor előre engedett egy ajtónál. Ekkor átfutott az agyamon, hogy emögött vajon mi lehetett nála, és azóta szerintem nem is gondoltam erre.
2021. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Végülis abba belefeledkeztem, hogy csomó esetben az idős férfi sem feltétlen azért nézi meg a tini lányt mert bármit is kezdene vele, hanem ők is csak úgy nézik meg hogy "Jó csaj lesz majd belőle."
2021. szept. 20. 21:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve azt is be kell látnom, hogy 25 évesen már egy hímnemű ember is komoly felnőttnek számít vonzalom szempontjából. :D Utólag talán a 25-öt most levinném 22-re. Addig szól a kérdés.
2021. szept. 20. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a saját korosztalyom izgat. Fiatalabb férfiakra nem tudok úgy tekinteni, hogy lehetne partner is. 52 éves vagyok. Az 50+ ,60+ pasikat szoktam megnezni mint potenciális partnereket. A barátom 62 éves, magas, vékony, őszülő haj,dús szemöldök. Elkepzelni nem tudok jobb pasit nála.
2021. szept. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
22 éves a fiam, tehát ez nekem gyerek korosztály. A harminc + körüli pasik már vonzanak, amúgy is 36 éves a férjem, én 44 vagyok. Viszont a korosztályom és idősebbek egyáltalán nem vonzanak.
2021. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

38 vagyok, és nem olyan régen hajtottam el egy próbálkozó, amúgy nagyon helyes 22 évest. Bár nagyon jól esett az érdeklődése, de nem tudtam elképzelni magam vele.

Kicsit elgondolkodtam a pszichológiáján is. Talán a nőket azért vonzza kevésbé egy jóval fiatalabb, mert mellette idősnek érzik magukat, ahogy te is mondtad, és egy nő nem szereti az ilyesmit. Persze magamból kiindulva :D Az én hangulatomat nagyon lehúzná az biztos.

2021. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos csak a fiatal fiúk iránt érzek bármit is.
2021. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!