Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányként én csinálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányként én csinálok valamit rosszul, ha nem találok szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagy élőben ne is számítsak férfiak közeledésére direkt módon?
2021. szept. 19. 23:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"a netes ismerkedés se (ott is csak a selejtesebb egyedek vannak sajnos)"

Ez vica-verza is érvényes. Anno társkeresős időszakomban iszonyat sok selejtes nőt láttam a társkeresőkön. A többségük a profilt se tudta normálisan kitölteni, aztán mikor esetleg találkoztunk, kiderült, hogy semmiről nem lehet velük beszélgetni, mert üresfejűek.

2021. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom a vonzerőddel lehet -e a baj, de valamit tényleg nem jól csinálsz.

Nem tudok úgy elmenni szórakozni, hogy ne kelljen hajkurásszam a közeledő férfiakat.

Ha meg úgy indulok el, hogy pasizok esélytelen, hogy egyedül menjek haza. És nem átlag alatti manusokkal, hanem helyes pasival.

37 éves vagyok, átlagos testalkatú,magabiztos szép arcú nő.

Nem sok, de ennyi elég is hozzá.

2021. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha azért tűntél el azóta, mert végigkefélted a hajnalt, a reggelt és a délelőttöt a privizőkkel, akkor megoldódott a problémád. Ha nem, akkor megvan, mint csinálsz rosszul :)
2021. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Őrülten ki vagyok éhezve, de sajnos szűz vagyok, így egy lánynak sem kellenék. Csak ha találnék egy másik szüzet, akivel belerázódhatnánk.
2021. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevése óta összejött már valami?
2023. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25-ös a kérdező fiú egyébként...
2023. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!