Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányként én csinálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányként én csinálok valamit rosszul, ha nem találok szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagy élőben ne is számítsak férfiak közeledésére direkt módon?
2021. szept. 19. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinálsz?
2021. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát, ha szimpatikus valaki azzal kedves vagyok és közvetlen.. beszédes, meg maybe ostobán mosolygós. De nem kérdezek be konkrétan, lenne-e kedve szexhez. :D
2021. szept. 19. 23:07
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Ne aggódj, én se találok. A férfiak amúgy sem mernek kezdeményezni, sok nő kb leordítja a fejét, ha oda mer menni, szóval egy idő után már nem mernek közeledni. Persze vannak tökösebb férfiak, de velük vagy nem találkozol vagy 'fullosabb' csajokra hajtanak.

Buliban persze könnyű pasizni, ott oda fognak menni hozzád. A kérdés inkább az, hogy akarsz-e egy ilyen szerencsétlent felszedni, aki szombat este félrészegen valami szórakozóhelyen tölti az estét puncira vadászva. Nálam ez nem opció, ahogy a netes ismerkedés se (ott is csak a selejtesebb egyedek vannak sajnos) így én is nehezen találok partnert. Ha vannak barátaid, akkor még könnyebb lehet a dolog, velük megismerhetsz új embereket, elmehettek együtt beülni egy bárba stb. Nálam sajnos ez is hibádzik, nem nagyon vannak barátaim, így nem kerülök be társaságokba, nem ismerek meg új embereket annyira:/

2021. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3: Hasonló felállás nálam is. A félrészeg bulizós opciót ismerem, de annál kevésbé sekélyes dolog vonzana. Azért sok sikert. :)
2021. szept. 19. 23:12
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Nem te, hanem a pasik bénák 😂
2021. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
én is hasonló cipőben járok, bátortalanok a srácok sajnos
2021. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg veled van gond.

Adod a kis jeleket, amiről a barátnőd biztos tudja, hogy bejön a srác, de az érintett, aki nem ismer 10 éve, de lehet 10 perce sem kb annyit vesz észre, hogy talán szimpatikus neked.

De, hogy szabad vagy, nyitott vagy, nem örök szerelemet vadászol azt pont nem.

Figyeld meg azokat a lányokat, akik állandóan arra panaszkodnak, hogy úton útfélen rájuk próbálkozik valaki, macinaciban is!

Ők miben mások, mint te?

2021. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
8: Jó kérdés, de gőzöm sincs. Valamiért elérhetőbbnek tűnnek. Mondjuk én se kolbászolok sokat a városban a munkám miatt, nem ülök sokat tömegköz.-ön, barátokkal se járok el sokat.
2021. szept. 19. 23:35
 9/26 anonim ***** válasza:
#9 Hát akkor nem csoda, ha nem is futsz össze szinte senkivel. :D
2021. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
11: Najódena, ha meg igen, akkor semmi sincs... :D
2021. szept. 19. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!