Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányként én csinálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányként én csinálok valamit rosszul, ha nem találok szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagy élőben ne is számítsak férfiak közeledésére direkt módon?
2021. szept. 19. 23:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
fú mennyi privátot kaptam. jesszus itt százasával vannak kiéhezett gyökerek
2021. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#12 Járj kicsit többet emberek közé, ha már a személyes ismerkedést preferálod. Nagyobb merítés, több kapás. :)
2021. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
28%
Azért az is sokat számít, hogy hogy nézel ki (arc/testalkat).
2021. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
#14 Attól hogy valaki rádír normálisan mert esetleg ő is szexpartnert keres,attól még nem feltétlenül kiéhezett gyökér 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha huszonévesen nem találsz szexpartnert, akkor valamit nem jól csinálsz.

Én a húszas éveimben, ami nem is volt olyan régen, bárhol és bármikor találtam pasit egy alkalomra, vagy akár többre.

2021. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%

Röviden, igen.


Pláne ha bulizni is eljársz. Egy átlagos pesti csütörtök kb futószalagon tudod vinni a srácokat ha konkrétan ez a célod.

2021. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz, mert bármelyik nő pillanatok alatt találhat szexpartnert. Esetleg túl magasan vannak az igényeid, és amelyik férfi nem néz ki teljesen tökéletesen, azt levegőnek nézed.
2021. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mostmár komolyan érdekelne hogy néz ki a kérdező.

Egyébként tényleg nem egyszerű eset ez mert a csaj adja a jeleket, ez oké. Nyilván nem mászik rá a pasira mert akkor megalázná magát, még az is lehet elriasztaná a pasit.

Az ilyen finomabb jelekből viszont a pasik nem tudják hogy ez csak egy baráti gesztus vagy komolyabb igényeid vannak. Ahogy fentebb is írták sokszor előfordul hogy egy pasi próbálkozik akkor kitör a hiszti hogy mit képzel stb.

Mondjuk nálam még ilyen nem volt, igaz én nagyon ritkán nyomulok rá csajra de olyankor össze is szokott jönni.

29f

2021. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezem a feladatra
2021. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, ha szimpatikus valaki azzal kedves vagyok és közvetlen.. beszédes, meg maybe ostobán mosolygós. De nem kérdezek be konkrétan, lenne-e kedve szexhez. :D"

Na, itt a probléma. Két féle férfi van: a félénk és a nagypofájú. A félénk nem fog leszólítani, mert az összes lány kedves vele, de mind csak barátkozni akar, semmi több, neki pedig már elege van ebből.

A nagypofájú meg nem fog leszólítani, mert neki nem az ilyen nők kellenek, hanem a "mindent kiteszek" típusú üres fejű szőke ribikék diszkóban.

2021. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!