Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Őszintén, te lebeszeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, te lebeszelnel egy pasit erről, vagy tamogatnad az ötletet?

Figyelt kérdés
Ha régebb óta nincs egy pasinak barátnője, es vágyna egy szexre, akkor mit tennél ha megtudnád, hogy prostihoz akar menni?
2021. szept. 19. 19:58
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Van egy boltba egy oenztaros lány, na őt nagyon szivesen megismernem.

De megis hogyan? Eleg forgalmas, mindig vannak vasarlok, elottem, uatannam mindig fizetnek.

2021. szept. 19. 21:03
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
#31 széles mosollyal köszönsz neki és eleresztesz 1-2 kedves mondatot, s ha van lehetőség rá akkor olyankor mész amikor nincs teltház s próbálsz vele szóba elegyedni. Nagyjából így kezdődik minden ismerkedés - beszélgetéssel, kommunikációval.
2021. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy lebeszélném. Már ha mondjuk egy fiúbarátról lenne szó, aki elmesélné nekem, hogy ezt tervezi. Én megértem, hogy a pasiknak szükségük van a fizikai kielégülésre időnként, illetve a hivatásos lányok pontosan ezért vannak, hogy megadják ezt a férfiaknak. (És nem, mielőtt valaki megkérdezi, magamat nyilván nem ajánlanám fel neki, mert van párom.)
2021. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!