Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Őszintén, te lebeszeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, te lebeszelnel egy pasit erről, vagy tamogatnad az ötletet?

Figyelt kérdés
Ha régebb óta nincs egy pasinak barátnője, es vágyna egy szexre, akkor mit tennél ha megtudnád, hogy prostihoz akar menni?
2021. szept. 19. 19:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
32%

#19:

Mert nem úgy megy, hogy eldöntöm, hogy becsajozok és lesz csajom. Ha nincs hova eljárni, és a társkereső sem működik?

17-es voltam.

2021. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
65%

21-es:

Valóban nem úgy megy, hogy eldöntöd, hogy "becsajozol" és "lesz csajod".

Mert tenni is kell érte.


Nemmellesleg... már nem csak a hisztid és mentegetőzésed miatt vagy antipatikus, hanem mert "csajozol", nem pedig párt keresel, vagy barátnőt. Soha nem jönnék össze olyannal, akinek csak a "csaja" vagyok.

És a "lesz csajom" állítás is degradáló. Nem vagyunk mi senkié. Szimplán párt alkotunk valakivel.

2021. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
54%

#17 De úgy megy. De ha egy nulla önbizalommal rendelkező kis fiú vagy, akkor nyilván nem akar tőled senki semmit. Ha valakinek még egy társkeresőn se jön össze semmi, akkor valamit nagyon rosszul rak össze fejben, vagy rohadt hamar feladja a dolgot.

A nők nagy része megérzi azt ha valaki magabiztos, és nem egy tutyimutyi kis pöcs.

Szóval aki azzal jön hogy hát nem lehet csajt találni sehogy, az saját magát akarja nyugtatni, meg védeni hogy konkrétan magáról is szar véleménnyel van, és nincs megelégedve de jóóó' van az úgy.

2021. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
18%
Szerinted miért érdekelne bárkit is hogy ki akar menni prostizni vagy ki nem, vagy éppen mit akar enni ebédre? Ha nem rokona, vagy közeli jóbarátja sem köze nincs hozzá, sem érdekelni nem fogja. Magánügyed.
2021. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
20%

22-es:

Igazad van. Nem csajt akarok, hanem barátnőt, csak rossz szót használtam. A netes társkeresést hamar feladtam, mert egy nem akart tőlem semmit, a másik meg már ismerkedik valakivel, és nem akar több vasat tartani a tűzbe.

2021. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%
Engem lelombozna, hogy ha tudnám hogy akivel randizom ő korábban fizetett a szexért. Van egy srác barátom aki él ezzel a lehetőséggel, amikor mondta egyszerre éreztem undort és sajnálatot. Mindezt úgy, hogy egy tök átlagos jó fej sracrol van szó.
2021. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
12%
#22: nagyon önérzetes vagy. Add lejjebb, mert macskás nő leszel. 🙂 F
2021. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

“A netes társkeresést hamar feladtam, mert egy nem akart tőlem semmit”

Akart? Tehát egy személyre tetted az egész életed?

2021. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
70%

27-es:

Huhh, mert elvárom hogy ne egy proli legyen a társam? Hidd el, jól tudom, hogy tele van a bolygó normális pasikkal, akik nem akarnak birtokolni és párjukként tekintenek rám.

2021. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
65%

29:

Én sem vagyok birtokló, csak hülyén fogalmaztam meg.

2021. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!