Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a fogamzásgátlor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fogamzásgátlorol? Mindenki lebeszélne rola de én szedni akarom

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Amikor a párom szedni akarta, akkor is lebeszéltem róla, mert felesleges egy nőnek tönkretenni a szervezetét, azért, amit másképpen is meg lehet oldani.
2013. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó. Így látatlanban ha mindenki ellenzi, akkor valószínűleg nekik van igazuk.

Egyéni elbírálást igényel, hogy érdemes-e szedned, vagy inkább nem. Miért mondják, hogy szerintük ne szedd?

2013. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
tönkreteszem a szervezetem régóta van kapcsolatom és én szeretném szedni hogy biztonságos legyen a szex mert a gumi már volt hogy kiszakadt
2013. febr. 19. 14:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne szedd, hosszútávon mindenképp kárt okoz. Legalábbis nekem már nem jó. Gyógyszer nélkül sokkal jobban érzem magam, és a szexuális vágyam is a régi.
2013. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
14:37 hogy értetted azt hogy neked már nem jo ?
2013. febr. 19. 14:42
 6/16 anonim válasza:
50%
Én elég régóta szedek, de semmi bajom tőle, vannak kifejezetten alacsony hormontartalmú készítmények, menj el 1 jó nőgyógyászhoz, ő biztos tud jót ajánlani
2013. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
10 évig szedtem,és semmi bajom.Messze a legbiztonságosabb módszer.Persze az sem mindegy, kik mondják.Ha azok,akik 20-30-40 éve szedték az akkori bogyókat,az más tészta,nyilván rosszak a tapasztalataik.Megfelelő orvost kell választani,aki kivizsgálás után felírja a megfelelő gyógyszert.
2013. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem azon van a hangsúly, hogy jó orvos. Minden nő szervezete másként reagál. Aki előre tudja, hogy a szervezete a durva beavatkozást hogyan viseli, hogy megakadályozza a peteérést, annak gratulálok. Egy nőgyógyásznak sincs erről fogalma.

Én soha nem szedtem, még sincs egy szatyor kölköm. Még is volt szex.

2013. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. febr. 19. 15:02
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Én 7,5 évig szedtem. Az elején volt ami nem volt megfelelő, váltottam. Aztán minden a legnagyobb rendben volt. Egy éve hagytam abba, mert babát szerettünk volna, de sajnos ez más miatt nem jöhet össze most. Nekem semmi problémám nem volt sem közben, sem utána, tényleg jót kell szedni, ami a szervezetednek a legmegfelelőbb, és akkor semmi gond nincs vele.
2013. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!