Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlóról váltok Symicia-ra. Ha bevettem az utolsó szem Belarat, kell 7 napos szünet, vagy egyszerre kell szednem a Symiciat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell 7 napos szünet.
2013. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BBBori válasza:
Nálam fordítva volt. Symiviát szedtem kb. 1,5 évig, de én nagyon meghíztam tőle, bár pattanásom egy darab se volt. Aztán abbahagytam, és kb 4-5 hónap múlva kezdtem a Belarát. Úgy éreztem kell egy kis idő a szervezetemnek, a hormonháztartásomnak pihenni, regenerálódni. El is kezdtem szépen fogyni (tudni kell hogy nagyon hízékony voltam egész életemben, már egy szelet vajaskenyér is meglátszott rajtam), de rengeteg pattanásom lett, a hátam is tele lett, pedig előtte Sosem volt. Most már majdnem egy éve Belarázok, fogytam 20 kilót, bár nagy valószínűséggel ez nem a tabletta érdeme, csak azé, hogy alig eszek, mert sosincs étvágyam és minden reggel hányingerrel kelek. Szerintem ez a Belara hatása. Nekem nem jött be, levél közben mindig folyásom van, szagom is lett :/ és ez nem fertőzés mert azóta van amióta ezt a sz*rt szedem. Kenőcsök, gyógyszerek se segítenek. A pattanádokkal meg azóta küzdök, még mindig rengeteg van, holott direkt patik ellen kértem tabit... Egyszóval én nagyon nem ajánlom a Belarát. A Symiciával is voltak gondjaim, de nem Ennyi... Ráadásul most levél közben jött meg, iszonyatos fájdalmakkal (amúgy egy napig szokott fájni, utána vérzésem is alig van)... Ha csak teheted, kerüld el ezt a tablettát...
2014. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!