Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a nagy felhajtás a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy felhajtás a szex körül, amikor igazából elég vacak az egész?

Figyelt kérdés

Én a puncinál kellemesebbnek érzem a markom szorítását...az orgazmus pedig 2-3 mp. jó érzés, de ennyi, semmi extra.


De akkor válik teljesen nevetségessé ez az egész, amikor hozzátesszük hogy a férfiak minden energiájukat abba rakják bele hogy hozzá jussanak....


F/30


2021. szept. 16. 08:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Te sok puncihoz jutottál már szóval persze hogy leszólod a szexet. Ahogy azok a nők is leszólják akik tudják hogy bármikor kaphatnának.
2021. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Miután kiverem, én is szoktam arra gondolni, hogy minek nekem nő, mikor ezt otthon bármikor csinálhatom.

Igazából talán nem is azt szeretem, hogy puncit dughatok, hanem a látványt, mikor élvez alattam a nő, meg teljesen oda lesz értem, és alig várja a következő szexet. Meg azért az se rossz mikor a kocsiban leszop.

2021. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ezerszer jobb a szex mint a maszturbálás. Sőt, a jó szex a legjobb dolog a világon. Fix hogy csak szar élményeid voltak

20F

2021. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%
Sztem sem jó annyira a punci. A kéz ezerszer jobb. De én azt szeretem, ha a lány veri ki nekem. Közben meg simogatom a combját, ahogy ott ül mellettem.
2021. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként alkalmiban jóval kisebb az esély hogy igazán jó élmény lesz, mivel az első szex valakivel mindig rosszabb mint később. Van egy haverom akinek 1 kapcsolata és sok alkalmija volt szintén, de nem volt még igazán jó szexélménye.
2021. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Veled lehet, hogy nem egy élmény, vagy épp rossz nőket fogtál ki. Maradj a markodnál,és kész. Bár valószínűleg zavar a dolog, mert időről időre kiírod.
2021. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzékeltenül szexelsz, nem egy olyannal akit valóban kívánsz
2021. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#16 Igen, én is azt gyanítom, hogy mások meggyőzésén keresztül valójában önmagát akarja megnyugtatni, hogy nem is jó, nem is hiányzik a szex, elég a kéz, és így mentesül a teher alól, hogy hozzájusson - mint írja is, minden energiát bele kell rakni, hogy lehessen.
2021. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Írod ezt szűzként 😆😆
2021. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát bro' ha ez a kérdés felmerül benned akkor itt nincs mit megmagyarázni. Matyizz tovább magadban, mi meg inkább dugunk :)
2021. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!