Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok gáz ha egy pasi csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz ha egy pasi csak 2-3 percig bírja a vaginális szexet?

Figyelt kérdés
Az orált simán bírom 30+ percig, de rendes szexnél 2-3 perc után elmegyek.

2021. szept. 14. 16:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%

Kérdeztem valamit.


#5

2021. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
6%

Add nekem a csajt én minimum egy nullával később megyek el mint te ez nagyon megalázó :P


Lesülsz, mint sör a nyári napon!

2021. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%
A kapcsolat elején nem gáz...de ha nem fog javulni a helyzet, akkor a lány kiábrándul. Gyakorlás kérdése az egész. Szerintem nem sok olyan férfi van, aki 2 óráig bírja :D Azért valahogy jó lenne 20 percig kitolnod a dolgot. Állj meg, amikor túlságosan izgat. Tegyél erőfeszítést a lányért. Egy idő után bele fogsz jönni :) 28/N
2021. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
Rendben 13-as, teszünk erőfeszítést, de csak ha annál többet tudsz nyújtani, hogy p*na van a lábaid között és ennélfogva tovább tart neked elmenni.
2021. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%
Hiába ez a fellengzős hangnem. Az a pna bezárul ám ha annyit tudsz nyújtani hogy phasz van a lábad között ami 2 perc alatt durran. Aztán megy a rinya hogy az asszony nem akar kefélni pedig te naponta bevágnád neki egy 120 másodpercre.
2021. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
7%
Mi az hogy gáz? Volt az asszonynak is 3-4 perce, majd én miattuk fogok izélni, örülök ha nekem jó
2021. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%
#14 Én úgy gondolom, (most magamból indulok ki) ha én mindent megteszek a páromért, hogy kielégítsem a vágyait... akkor ez a minimum, hogy ő is próbál az enyémeknek megfelelni. Sajnos/ nem sajnos a nőknek általában több idő kell. Normális férfi örül ha minél tovább élvezheti a párját, nem pedig 2 perc alatt kiüríti magát és megy tovább. A kérdezőben legalább megvan az, hogy javítson ezen, és tanácsokat kért. Ha te így állsz hozzá, ne lepődj meg, hogyha a barátnőd rövid időn belül "fejfájós" lesz.
2021. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
66%
16os egy igazi odaadó férfi. Na ilyenhez még nem volt "szerencsém", a többség nem ilyen analfabéta az ágyban.
2021. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13%
#15 ha a tiéd bezárul, az nem nagy veszteség a társadalomnak.
2021. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Sokra megyek vele, ha az orált bírod fél óráig :DDDD


Igen, gáz.

Alkalmanként belefér, mert mindenki lehet fáradt meg lehet neki sz-r napja, de azért rendszeresen ultragáz, bár biztos meg lehet tanulni tovább bírni, ezt majd olyanok jobban tudják, akiknek van pénisze, nekem nincs.

2021. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!