Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok gáz ha egy pasi csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz ha egy pasi csak 2-3 percig bírja a vaginális szexet?

Figyelt kérdés
Az orált simán bírom 30+ percig, de rendes szexnél 2-3 perc után elmegyek.

2021. szept. 14. 16:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
17%

Vicces, de az az igazság, hogy a férfi arra van "tervezve", hogy hamar elélvezzen.

Ez ugyanígy van az állatvilágban is.

Nem kell messzire menni, mivel mi is emberszabásúak vagyunk ez ugyan így van a majmoknál, gorilláknál, csimpánzoknál stb...


Egy ló kb 20 másodperc alatt elélvez :)


Csak az ember az egyetlen aki a szexet élvezetre használja, nem csak fajfenntartásra.

És igen, nekünk pasiknak ez nehéz dolog, hiába mondják a nők, hogy ciki vagy nem ciki, mi ezt nem tudjuk szabályozni.

Technikákkal vagy gyógyszerrel elnyújtható de akkor sem szabad elfeledkezni a test természetes reakciójától, ami nem az hogy fél óráig dugjunk egy nőt hanem az, hogy legyen erőteljes erekciónk és életképes spermánk....

2021. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#21 Teljesen igaz amit írsz, hiába pontoznak le sokan. Ennek ellenére a helyzet az, hogy nálunk embereknél más az elvárás, és a norma. Ahogy a férfiak is, a nők is ki akarnak elégülni, csak mivel nekik általában nehezebb, nekünk kell vaginális szexnél jobban odatennünk magunkat.
2021. szept. 15. 07:08
 23/31 A kérdező kommentje:

Tegnap este volt megint akció. Az első menetet kicsivel tovább bìrtam mint eddig, kb 5 perc, utána (eddig először) nekivágtunk egy másodiknak is, és ott már kitartottam 10-11 percig. A néhai leállás is segített amit a 13-as ajánlott.

Első kapcsolatom a jelenlegi szóval erősen kezdő vagyok, de már nem vagyok kamasz. A barátnőm idősebb, és valamivel tapasztaltabb is nálam. Tudja hogy tapasztalatlan vagyok, és megértő, türelmes szerencsére. Persze a cél a 15-20 perc lesz.


Köszönet minden segítőkész válaszért. :)

2021. szept. 15. 07:35
 24/31 anonim ***** válasza:
88%
13-as vagyok Örülök,hogy ha segített a tanácsom :) Saját tapasztalatból írtam, mert párom is így "tanulta" meg elnyújtani az időt... plusz nagyon jól írtad a második menet mindig hosszabb. Annyit pedig minden lány tud várni, hogy ha az első rövidre is sikerül, a másodikban többet élvezheti a párját. Hosszú előjáték, és egy kis odafigyelés és minden szuper lesz. Szorítok :)
2021. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
#24 Köszönöm szépen. :)
2021. szept. 15. 18:09
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
26os. Hogy beszélsz anyukádról nem szégyelled magad? Így elhordod, mindenféle k-nak. Na ez nem szép dolog.
2021. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
53%
Előző, ezt kinek írtad? Te vag a 26-os.
2021. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Törölve lett olyan trágárul írt az uriember. De erre hogy nem jöttél rá?
2021. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudtam, hogy csak így kitörölgetik nyomtalanul. Nem bántásból kérdeztem, csak nem értettem.
2021. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#21

De szépen megideologizáltad, hogy gyorstüzelő lúzer vagy. Ha úgy gondolod, hogy a szex csak ennyi, keress magadnak csimpánz színvonalú nőt. Vagy dugj csimpanzt. Nem hinném, hogy nagy elvárás részemről, hogy a párom elégítsen ki!! Ha pedig erre nem képes a pasi, hát keresek olyat aki képes, a lehető legjobban! Majmoknál és lovaknál a párzás után utód születik, az embernél nem, szóval nem jó a párhuzam. Hacsak nem elégszel meg összesen két-három dugással egész életedre (amiből gyerek születik). Ha élvezetből is dugni akarsz, akkor nem csak a te élvezed számít, hanem a másiké is, szerintem ez napnál világosabb. Akkor meg miért hivatkozol a majmokra??? És ezt vajon hány nőnek mesélted már el a két perces meneted után, magyarázatként amiért ő orgazmus nélkül maradt... 😄😂

2021. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!