Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, aki 100%-ig heteroszexuális?

Figyelt kérdés

Mármint nem olyan, aki soha nem volt saját nemű személlyel együtt, mert ilyen nyilván rengeteg van, sőt ez a túlnyomó többség. Hanem aki tényleg soha, semmilyen körülmények között és semmilyen mértékben sem érez semmilyen testi vonzalmat a saját neme iránt.


Sok olyan emberrel (nővel és férfival) beszélgettem, aki abszolút heterónak számít, áradozik a másik nemről, hetero párkapcsolatban él, és mégis bevallotta, hogy érzett már testi vonzalmat azonos nemű személy iránt.



2021. szept. 11. 22:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb ember ilyen, köztük én is, még ha nektek homároknak ez annyira hihetetlenül is hangzik, de fogjátok fel végre, hogy az emberek többsége nem izgul a saját nemére, PONT.
2021. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
62%
rengetegen vannak, köztük én is. F
2021. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
40%

Eszerint nem:


[link]

2021. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
35%
A lakosság olyan 80-85%-a..
2021. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

#1


Itt nem a ráizgulásról van szó, hanem hogy éreztél-e már vonzalmat. Persze sokan eleve letagadják, ha így volt, amit megértek.

2021. szept. 11. 22:47
 6/49 anonim ***** válasza:
50%
Akárhogy csűritek csavarjátok, a nagy többség bizony teljesen normális heteró, NEM érez semmilyen SZEXUÁLIS vonzalmat a SAJÁT NEME iránt. Nem értem nektek miért kell megszállottan ezt bizonygatni, hogy mindenkiben van egy kis buzzi? Miért jó ez nektek? Nem bírtok leszakadni erről a témáról végre?
2021. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

#3


Köszi, ez egy érdekes cikk, főleg hogy nem láttak különbséget a két nem között. Tehát egy férfinél a társadalmi elvárás sokkal nagyobb, hogy egy ilyen kérdésre (magának is) igent mondjon.

2021. szept. 11. 22:56
 8/49 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell lepontozni azt aki szerint a lakosság 85%-a hetero?Ezek bizonyított tények..A melegek aránya egy társadalomban 5-7% s mégegyszer ennyi a bi-k aránya..Többeseztem mar sokszor,de pasihoz akkor swm értem..
2021. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

#6


Szerintem fontos az önismerethez.


Én valóban meleg vagyok, eléggé fullosan. Soha nem állna föl a cerka nőre, mégse gondolom, hogy 100%-osan meleg lennék. Ha így lenne, azt se tudnám eldönteni, hogy szép-e, kívánstos-e egy nő (általában, másoknak). Pedig többé-kevésbé el tudom. Ez nyilván csak azért lehet, mert bizonyos fokig számomra is vonzó egy női test, még ha egy férfié sokkal izgatóbb is. A másik oldalról hasonlóképp lehet ez. Ha nem tudnád, mitől vonzó egy férfi, önmagadat se tudnád szépnek látni.

2021. szept. 11. 23:02
 10/49 anonim ***** válasza:
12%
Nyugaton a társadalom 25%-a lehet meleg..Keleten 5%..Mindegyik kisebbség..Evolúciós zsákutca.
2021. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!