Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, aki 100%-ig heteroszexuális?

Figyelt kérdés

Mármint nem olyan, aki soha nem volt saját nemű személlyel együtt, mert ilyen nyilván rengeteg van, sőt ez a túlnyomó többség. Hanem aki tényleg soha, semmilyen körülmények között és semmilyen mértékben sem érez semmilyen testi vonzalmat a saját neme iránt.


Sok olyan emberrel (nővel és férfival) beszélgettem, aki abszolút heterónak számít, áradozik a másik nemről, hetero párkapcsolatban él, és mégis bevallotta, hogy érzett már testi vonzalmat azonos nemű személy iránt.



2021. szept. 11. 22:43
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

#8


Itt nem az volt a kérdés, hogy hetero-e, hanem hogy 100%-osan az-e.

2021. szept. 11. 23:03
 12/49 anonim ***** válasza:
35%
Leirtam,100%-osan..A társadalom nagyon elhanyagolható része nem 100%-san hetero. S ha sokaig eröltetiket magatok ránk akkor rosszul fogtok járni..
2021. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
76%
Szia.Én az vagyok. Még abba se lennék benne hogy ketten csináljuk egy nővel,mert nem akarom hogy a másik pasi hozzámérjen. Egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól is.Szóval ha valaki milliárdokat fizetne akár csak egy csókért is,még azt se bírnám megtenni.
2021. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
41%
Én is el tudom dönteni hogy melyik pasi jóképű meg melyik nem, ettől még nem érzek SEMMILYEN szexuális vonzalmat iránta és egyáltalán nem izgat. Miért ilyen nehéz felfognotok ezt? A szex körül forog az egész életetek mint az állatoknak? A szépérzet meg a szex két külön dolog.
2021. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

#13


A szex az már nagyon erős vonzalmat és vágyakat igényel. Még sok meleg se szexel férfival, pedig vágyódik rájuk. De olyan még soha nem volt, hogy megállapítottad, ez egy jóképű pasi, és elmerengtél rajta, hogy miért? Tudom, ez még nem "szexualitás", de annak előszobája, a vonzalom csírája.


(Nem, ettől nem leszel se homo, se biszex, egyszerűen jobban megérted, hogy ez egy skálaszerű dolog.)

2021. szept. 11. 23:15
 16/49 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne létezne? Rengeteg ember full heteró. Ez pont annyira természetes, mintha nem lennének azok. Elfogadó vagyok, vannak meleg barátaim is, de ez az a szint, ami már teljesen pc diktatúra.


A 3-as pedig egy nagyon durván nevetséges kutatást linkelt be. Nem véletlen, hogy az elmúlt 5 évben a kutatásokkal kb. a poénkodás ment a tudományos körökben.



"Én valóban meleg vagyok, eléggé fullosan. Soha nem állna föl a cerka nőre, mégse gondolom, hogy 100%-osan meleg lennék."

De, 100%-osan meleg vagy.


"Ha így lenne, azt se tudnám eldönteni, hogy szép-e, kívánstos-e egy nő (általában, másoknak)."

Ez így nem igaz. Attól, hogy egy adott nemhez vonzódsz, még érnek hatások és tisztában vagy, hogy más nemhez vonzódóknak mi jön be. Heteró férfi vagyok, ettől függetlenül látom, hogy milyen arcú, alkató emberekért vannak oda a nők. Látom, hogy milyen kinézetű emberek vannak a filmekben, együttesekben, plakátokon.

2021. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

#16


Én ezt a kérdést bonyolultabbnak látom. A társadalmi hatások nem függetleníthetők a vonzalomtól. (Ez csak akkor lenne így, ha a szexuális irányultság teljes mértékben a gének függvénye volna, de úgy tudjuk, nem így van; összetett hatások eredője.)


A 3-as által linkelt kutatás annyiban érdekes, hogy nők és férfiak reakciója ugyanolyan volt, a férfiak mégis máshogy értelmezték. Vajon miért? (Persze nem biztos, hogy csak társadalmi hatásra, de ezt se lehet kizárni.)

2021. szept. 11. 23:23
 18/49 anonim ***** válasza:
92%

"Én ezt a kérdést bonyolultabbnak látom."

Itt jön képbe az, hogy mit akar látni az egyén is mik a tények. Ha bonyolultabbnak akarod látni, akkor teljesen mindegy, hogy mit válaszolunk vagy mik a tények, te bonyolultabban fogod látni. Feleslegesen.


"A társadalmi hatások nem függetleníthetők a vonzalomtól."

De. A társadalmi hatások alapján is képes bárki megítélni, hogy a másik nemnek mi vonzó, ha kicsit is értelmesebb.


"Ez csak akkor lenne így, ha a szexuális irányultság teljes mértékben a gének függvénye volna, de úgy tudjuk, nem így van; összetett hatások eredője."

Erről igazából még most is vitatkoznak. Ebből is látszik, hogy a tudomány egyes területeit mennyire torzítja egyes közösségek nyomása.


"A 3-as által linkelt kutatás annyiban érdekes, hogy nők és férfiak reakciója ugyanolyan volt, a férfiak mégis máshogy értelmezték. Vajon miért?"

Azért, mert a kutatás egy agyterületet vizsgált és nem konkrét okot, aztán ebből vont le messzemenő következtetéseket. Ha leültetlek, majd egyszer orálisan kielégít álmaid férfija, máskor meg kapsz egy pofont, akkor ugyanúgy megemelkedik a pulzusod. Ez alapján meg én kijelenthetem, hogy mindkét helyzet felizgatott? Nem. Ezért cikik az ilyen kutatások. Plusz, elég sok arról szól, hogy behúzzák bizonyos lobbik pénzeit és már a kutatás elkezdése előtt el is dőlt, hogy mit akarnak kimutatni.

2021. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

#18


Nem azért látom bonyolultabbnak, mert nem érdekelnek a tények, hanem pont azért, mert igen. Elgondolkodtató dolgokat lát, hall, tapasztal az ember. Én úgy tapasztaltam, minél alaposabban ismeri magát valaki, annál jobban ódzkodik tőle, hogy bármiről is azt állítsa, 100%-ig igaz rá.


Nota bene: utálom a sugalmazó kérdéseket. Nem azért tettem föl, hogy aki igent mond rá, azt jól lepontozzam. Beszélgetést akartam kezdeményezni a témáról. Tehát nagyon köszönöm az építő kommentjeidet.

2021. szept. 11. 23:40
 20/49 anonim ***** válasza:
92%

#15 Az hogy egy férfira azt mondod hogy jóképű,mert látod hogy igényes,meg szép az arca,attól még nem leszel biszex kicsit vagy meleg 🤷🏼‍♂️

Attól még 100%-ig hetero vagyok

Egy vázáról is meg tudom mondani hogy szép vagy csúnya,és ettől még nem leszek objektofil 😂

2021. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!